27 bodov
Pleťový krém “Koncentrát krásy” od 25,03€ - vrásky, koncentrát, problémom, moje tiande, katalogy, najnovsie tiande | TianDe

Pleťový krém “Koncentrát krásy”

Kód produktu: 15802 Skladom
38,50 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 15.07.2024


Koncentrát krásy! Charm Collection - mladosti na veky


Akým problémom s pleťou čelia ženy po štyridsaťpäťke? Samozrejme sú to vrásky. Mimické, ktoré sa u niektorých objavujú dokonca už vo veku 25 rokov napríklad pri úsmeve, vrásky spôsobené vekom, za ktoré môžeme "poďakovať" prežitým rokom. Vrásky spôsobené vekom, kozmetológmi nazývané statické, sa spravidla objavujú medzi vekom 40 a 45 rokov. Na rozdiel od mimických vrások vznikajú bez závislosti na činnosti mimických svalov.

 

Ešte jedným problémom, s ktorým sa stretáva väčšina žien po štyridsaťpäťke, je strata pevnosti tvárových kontúr. Mimické svalstvo stráca tonus a vplyvom tiaže tkanív vädne.

Vďaka inovovanému zloženiu vám krém "Koncentrát krásy" pomôže znížiť hĺbku a množstvo vrások, navráti tvárovým kontúram pôvodný jas a pevnosť a dodá pleti pružnosť.

 

Pravidelné používanie krému prináša vynikajúce výsledky: problémové zóny na čele a okolo pier sa vypínajú, kontúry brady sa stávajú jasnejšími. Pokožka už viac nevyzerá povädnuto, jej tonus sa znateľne zvyšuje. Tvár pôsobí mladistvejšie. Vyžarujete sviežosť a krásu.

 

Aktívne zložky:

Vitamín E- vyživuje, regeneruje, spomaľuje proces starnutia, neutralizuje volné radikály.

Alantoin - má regeneračné účinky, zjemňuje a upokojuje pokožku a chráni ji pred negatívnym pôsobením vonkajších faktorov. 

Portulaka zeleninová - extrakt z nej uvoľňuje tvárové svaly, neutralizuje ich nadmerné sťahovanie, stimuluje regeneračné procesy.

Hyaluronát sodný - intenzívne zvlhčuje pokožku, zvyšuje turgor, vyhladzuje pokožku. Vyhladzuje jemné vrásky, zlepšuje mäkkosť a pružnosť pokožky.

Beta glukán - stimuluje proces prirodzenej obnovy pokožky, zvyšuje jej pružnosť a elasticitu, vyhladzuje jemné vrásky.

Betain – aminokyselina pomáha hydratovať pokožku, udržiava jej vlhkosť a zjemňuje pleť.

Vitamín PP - inak nazývaný tiež kyselina nikotínová. Účastní sa na procese bunkového dýchania a bez jej pravidelných dávok sa pokožka doslova začína dusiť. Vitamín PP znižuje hĺbku vrások a vyhladzuje pleť.  

 

Použitie: Naneste malé množstvo krému jemnými kruhovými pohybmi na vopred očistenú pleť tváre a krku, vyhnite sa očnému okoliu.

 

Balenie: 50 g

Produkty z rovnakej kategórie