3,30 bodov
Hydrogélové vankúšiky na očné viečka Mix peptidov od 2,73€ - peptidy, vrásky, hydrogélové, tiande, kozmetika tiande, tiande slaviton | TianDe

Hydrogélové vankúšiky na očné viečka "Mix peptidov"

Kód produktu: 50114 Skladom
4,20 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 19.07.2024


Svieži pohľad

 

Sledujete módne trendy v oblasti krásy? Hydrogélové vankúšiky na očné viečka "Mix peptidov" sú presne to, čo potrebujete! V ich zložení nájdete zložky novej generácie - peptidy, ktoré pôsobia nielen na prejavy problému (tzn. vrásky), ale aj na príčiny ich vzniku.

 

V organizme sú peptidy "sprostredkovateľom informácií" - prenášajú biologické informácie od jednej bunky k ďalšej, aby v organizme všetko správne fungovalo. V skratke teda peptidy nútia  pleťové bunky vykonávať svoju funkciu na 100%, rovnako ako to bolo v mladosti. Vo výsledku sa vrásky vyrovnávajú a vaša pleť získava žiarivý vzhľad.

 

Hydrogélové vankúšiky na očné viečka "Mix peptidov":

- zmäkčujú, jemne korigujú mimické vrásky

- spevňujú textúru pleti, zvyšujú jej elasticitu a pružnosť

- ideálne pre starostlivosť o pleť so zníženou pružnosťou v dôsledku starnutia alebo poškodenia slnkom.

 

Užívajte si pružnú a elastickú pleť bez viditeľných známok starnutia!

 

Aktívne zložky:

Nanokomplex peptidov Matrixyl 3000

Kolagén - hydrolyzovaný kolagén stimuluje obnovu kolagenových vláken epidermis, zlepšuje hustotu, pružnosť a turgor pokožky, vytvára na nej ochranný film, ktorý chráni pred stratou vlhkosti.

Aminokyseliny kukurice – súčasťou aminokyselín je látka lyzín, ktorá aktivuje syntézu kolagénu v pokožke a zabraňuje jeho degradácii, treonín obsiahnutý v kukurici hydratuje pokožku a spolupodieľa sa na syntéze kolagénu, tretia zložka metionín pevne viaže kolagénové vlákna a zaisťuje tak pružnosť pokožky. 

Alantoin - má regeneračné účinky, zjemňuje a upokojuje pokožku a chráni ji pred negatívnym pôsobením vonkajších faktorov. 

 

Použitie: Vankúšiky aplikujte na očistenú pleť pod oči. Odstráňte ich po 15-20 minútach. Po otvorení ihneď spotrebujte.

 

Množstvo: 2 ks

Produkty z rovnakej kategórie