2,40 bodov
Korigujúca maska na tvár Intenzívny lifting od 2,21€ - pokožky, hydratuje, obnovuje, vlozky, kozmetika, online office | TianDe

Korigujúca maska na tvár Intenzívny lifting

Kód produktu: 12711 Skladom
3,40 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 17.07.2024


Rýchla premena pleti!

 

Dokonale hydratuje a obnovuje elasticitu pokožky, poskytuje liftingový efekt, vyhladzuje jemné vrásky. Putká masky, ktoré sa upevňujú za uši, zaistia dokonalé priľnutie k pokožke. 

Proteín mladej pokožky je na 70 % zložený z kolagénu. Ale už v 30 rokoch u väčšiny ľudí dochádza k spomaleniu procesov jeho syntézy. S vekom sa mení aj kvalita kolagénu: stráca schopnosť akumulovať vlhkosť a stáva sa menej pružným, elastickým. Prípravky z rady Collagen Active obsahujú hydrolyzovaný kolagén, ktorý obnovuje proteínové vlákna matrice pokožky a predlžuje jej mladosť. Prípravky rady Collagen Active odporúčame používať od 35 rokov.

 

Aktívne zložky:

Aloe - extrakt aloe upokojuje, zjemňuje a hydratuje pokožku, stimuluje jej regeneráciu, zlepšuje pružnosť, vyhladzuje jemné vrásky.

Riasy - extrakt z rias obsahuje veľké množstvo živín, efektívne podporuje hydratáciu pokožky, zlepšuje tonus pleti a elasticitu, zvláčňuje pokožku.

Kolagén - hydralyzovaný kolagén stimuluje obnovu kolagénových vlákien epidermis, zlepšuje hustotu, pružnosť a turgor pokožky, vytvára na nej ochranný film, ktorý chráni pred stratou vlhkosti.

 

Použitie: Aplikujte na dôkladne očistenú pleť tváre ihneď po otvorení obalu . Nechajte pôsobiť 15-20 minút, potom masku odstráňte, sérum neoplachujte. Odporúča sa používať 1-2-krát týždenne.

 

Balenie: 1 kus

Produkty z rovnakej kategórie