25 bodov
Multifunkčný krém na oči so slimačím mucínom-akcia od 19,89€ - obsahuje, slimačí, množstvo, naplaste wutong, bylinkove vlozky, slaviton mast | TianDe

Multifunkčný krém na oči so slimačím mucínom-akcia

Kód produktu: 14602 Skladom
30,60 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 17.07.2024


Mladosť na dlhú dobu!


Krém na citlivú pokožku okolo očí dokonale hydratuje a vyživuje pokožku, naplní ju energiou a vitalitou. Znižuje viditeľnosť vrások a tmavých kruhov pod očami, vracia pokožke prirodzenú žiaru.

 

Základom krému je slimačí mucín (sekrét slimákov), ktorý obsahuje obrovské množstvo cenných kozmetických zložiek: kolagén, elastín, vitamíny A, C, E, kyselinu hyaluronovú a ďalšie. Vhodné pre všetky typy pleti a vekové kategórie.

 

Zloženie obsahuje: mucín, botoxu podobný peptid, peptid pre rekonštrukciu kolagénu, jojobový olej, hyaluronát sodný.

 

POUŽITIE:

Aplikujte malé množstvo krému na pokožku okolo očí. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov používajte ráno a večer.

Ak ste použili produkt starostlivosti o pleť, ktorý obsahuje slimačí mucín (niekedy uvádzaný ako filtrát slimačieho sekrétu), pravdepodobne ho nemôžete prestať chváliť. A ak ste taký produkt nikdy nepoužívali – alebo ste novým používateľom produktu starostlivosti o pleť, ktorý obsahuje slimačí mucín, pravdepodobne máte veľa otázok. Nemožno poprieť, že myšlienka naniesť si na tvár čokoľvek zo slimáka znie dosť divne, ale výhody prevažujú nad nepríjemným faktorom.

Čo môže urobiť slimačí mucín pre moju pokožku?

Skutočná otázka je, čo nedokáže? Je zdrojom bielkovín, medených peptidov, antimikrobiálnych peptidov, kyseliny hyalurónovej a kyseliny glykolovej. Vyzbrojený všetkými tými dobrými vecami, slimačí mucín pôsobí proti starnutiu, hydratuje, mierne exfoliuje, rozjasňuje a upokojuje – skutočný liek na všetko, pokiaľ ide o zacielenie na bežné problémy s pokožkou.

Je slimačí mucín dobrý pre pleť so sklonom k akné?

Určite áno. Je to ľahká prísada, ktorá neupcháva póry. Jeho liečivé a antimikrobiálne vlastnosti sa môžu hodiť, keď chcete urýchliť proces hojenia akné a liečiť zápal. A keďže slimačí mucín môže pomôcť pri regenerácii buniek (tu vstupuje do hry kyselina glykolová), je to účinná liečba jaziev po akné. Táto vlastnosť tiež robí z prísady dobrú voľbu na riešenie problémov s nerovnomerným tónom pleti a pigmentáciou.

 

Balenie: 5 ks х 10 ml

Súvisiace produkty

Produkty z rovnakej kategórie