26 bodov
Krém-sérum na očné viečka na vrásky od 23,99€ - collection, mladosť, pokožka, tiande kozmetika, bylinne vlozky, pravda o tiande | TianDe

Krém-sérum na očné viečka na vrásky

Kód produktu: 15801 Skladom
36,90 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 17.07.2024


Váš pohľad vek neprezradí! Charm Collection - mladosť na veky


Vo veku 45 rokov sú zmeny na ženskom tele pozorovateľné nielen vnútorne, ale aj navonok. Pokožka stráca svoju pevnosť, spomaľujú sa výmenné procesy v nej, zhoršuje sa jej výživa. Podkožná tuková vrstva slabne a pružnosť kože sa znižuje. Pokožka chradne a vadne. Zoslabuje sa funkcia mazových a potných žliaz.

 

V tomto veku je obzvlášť dôležité venovať pozornosť pleti a upraviť svoju každodennú starostlivosť o ňu. Prémiová rada "Charm Collection" od TianDe je určená práve pre ženy zrelého veku. Starostlivo vybrané zložky pomôžu vašej pleti rozpamätať sa na mladosť!

 

Vek ženy ako prvý prezrádzajú vrásky okolo očí. U niekoho sa objavujú vo veku 25 rokov, u niekoho okolo 35 rokov alebo aj neskôr. Ich objavenie veľa súvisí aj s mimickou aktivitou, pri úsmeve sa najprv okolo očí rozbieha drobná pavučinka a s pribúdajúcim vekom sa táto kresba stáva čoraz výraznejšia.

 

Krém-sérum na očné viečka na vrásky bojuje proti starnutiu pleti na všetkých frontoch! Zvyšuje turgor a elasticitu pokožky očných viečok, napomáha znižovať intenzitu vrások, výborne hydratuje. S ňou môžete zabudnúť na takú nepríjemnosť, akou sú opuchnuté oči. Tešte sa zo svojho sviežeho a mladistvého pohľadu!

 

Použitie: Naneste na čistú pokožku očného okolia ľahkým poklepávaním ráno a večer. Nemasírujte.

 

Balenie: 30 g

Produkty z rovnakej kategórie