12 bodov
Intenzívny liftingový krém na tvár od 11,64€ - obnovuje, pružnosť, pokožky, tiandebeauty, tiandecentrum, tiande | TianDe

Intenzívny liftingový krém na tvár

Kód produktu: 12703 Skladom
17,90 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 17.07.2024


Viditeľný omladzujúci účinok!


Vypína a omladzuje pokožku, obnovuje jej tonus a pružnosť. Tento efekt je dosiahnutý prostredníctvom obnovy kolagénových vlákien dermis, intenzívnej výživy a hydratácie. Proteín mladej pokožky je na 70% zložený z kolagénu. Ale už v 30 rokov u väčšiny ľudí dochádza k spomaleniu procesov jeho syntézy. S vekom sa mení aj kvalita kolagénu: postupne stráca schopnosť akumulovať vlhkosť, stava sa menej  pružným a elastickým. Prípravky z rady Collagen Active obsahujú hydrolyzovaný kolagén, ktorý obnovuje proteínové vlákna, matricu pokožky a predlžuje jej mladosť. Prípravky rady Collagen Active odporúčame používať od 35 rokov.


Aktívne zložky:

Aloe - extrakt aloe upokojuje, zjemňuje a hydratuje pokožku, stimuluje jej regeneráciu, zlepšuje pružnosť, vyhladzuje jemné vrásky.

Kyselina hyalurónová – výborne hydratuje pokožku, na povrchu pleti vytvára ochranný film, ktorý zabraňuje odparovaniu vlhkosti, zabraňuje dehydratácii hlbších vrstiev pleti. Má liftingový efekt, zvyšuje kožné turgor.

Kolagén - hydrolyzovaný kolagén stimuluje obnovu kolagenových vláken epidermis, zlepšuje hustotu, pružnosť a turgor pokožky, vytvára na nej ochranný film, ktorý chráni pred stratou vlhkosti.


Použitie: Aplikujte malé množstvo krému jemnými kruhovými pohybmi na očistenú pokožku tváre a krku s výnimkou očného okolia.


Balenie: 50 g

Produkty z rovnakej kategórie