16 bodov
Šampón na vlasy na báze mydlových orechov od 13,72€ - šampón, normalizuje, činnosť, tiande naplaste na nadchu, tiande eu, tiande foot phytogelslaviton gel | TianDe

Šampón na vlasy na báze mydlových orechov

Kód produktu: 24314 Vypredané
21,10 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Dodenie kuriérom už 17.07.2024


Strážiť dostupnosť

Šampón na vlasy na báze mydlových orechov 99,99% prírodních zložiek.


Šampón na báze saponínov obohatený o výťažky zo 7 bylín jemne čistí vlasy a vlasovú pokožku bez toho, aby narušil jej prirodzenú rovnováhu. Normalizuje činnosť mazových žliaz, predlžuje stav sviežosti a čistoty vlasov. Chráni pred tvorbou mastných a suchých lupín. Je vhodný pre farbené vlasy, po keratínovom narovnaní a laminácii. Neobsahuje sulfáty!


Použitie: Naneste na vlhké vlasy, vmasírujte a opláchnite.


Aktívne zložky: 

Plody mydlového orecha a gledíčie trojtŕňovej - vďaka jemným čistiacim vlastnostiam nepresušujú pokožku hlavy a nevytvárajú tak podmienky pre vznik ďalšieho olupovania pokožky - suchých lupín.

Aloe Vera - upokojuje a normalizuje činnosť mazových žliaz čo bráni rozvoju kvasiniek Malassezia. Tie sú súčasťou normálnej mikroflóry pokožky hlavy, ale v podmienkach zvýšeného odlučovania tuku sa rozmnožujú nadmerne, pretože maz je ich potravou. V dôsledku tohto sa objavujú tzv. mastné lupy.

Zázvor a mäta prieporná - zlepšujú mikrocirkuláciu v pokožke hlavy a dodávajú maximálny prísun užitočných látok do vlasových cibuliek a korienky vlasov sa spevňujú.

Stavikrv mnohokvetý (bylina shou wu) a angelika lekárska - sú zdrojom fytoestrogénov, majú pozitívny vplyv na životný cyklus vlasov a tvorbu pigmentu. S vekom sa množstvo estrogénov v organizme znižuje, čo vedie k poškodeniu vlasov a výskytu šedín.


Balenie: 300 ml 

Súvisiace produkty

Produkty z rovnakej kategórie