Nástenné hodiny TianDe (modrá farba) od 18,85€ - tiande, hodiny, nástenné, pravda o tiande, tiande skusenosti, tiande recenzie | TianDe

Nástenné hodiny TianDe (modrá farba)

Kód produktu: 100678 Skladom
29 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 17.07.2024


Choďte s dobou

 

Výber darčeka nie je vždy ľahká úloha. TianDe navrhuje vyriešiť tento problém štýlovo, elegantne a kvalitne. Novinkou spoločnosti sú nástenné hodiny pre tých, ktorí majú vycibrený vkus.

 

Nástenné hodiny sú neoddeliteľnou súčasťou vášho domova, vhodným darom pre každú príležitosť a zároveň spoľahlivým pomocníkom pri práci, s ktorým budete vždy a všade včas.

 

Nástenné hodiny od TianDe sa vyznačujú originálnym a zároveň univerzálnym dizajnom. Vďaka prevedeniu v modrej farbe sa stanú výrazným prvkom každého interiéru. Strojček hodín TianDe je vyrobený v nemeckej továrni firmy Hermle, ktorá je už viac ako 100 rokov jedným z popredných svetových výrobcov hodín a mechanizmov pre nich.

 

Hodiny od TianDe nebudú rušiť citlivý spánok ani rozptyľovať pri práci, ich strojček patrí k tým tichým. Puzdro a ciferník sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu, ktorý sa pri zmene teploty a vlhkosti nedeformuje.

 

Množstvo: 1 ks

Produkty z rovnakej kategórie