90 bodov Doprava zdarma
Prístroj s komplexnými fotochromatickými a ultrazvukovými účinkami od 94,9€ - účinok, photoner, použitie, moje tiande, katalogy, najnovsie tiande | TianDe

Prístroj s komplexnými fotochromatickými a ultrazvukovými účinkami

Kód produktu: 90149/4 Skladom
146 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 17.07.2024


Omladenie 3D. Kozmetický salón, ktorý sa zmestí do dámskej kabelky.


WEBINÁR:

https://lnk.sk/xht0

 

3D Photoner je prístroj s komplexnými fotochromatickými a ultrazvukovými účinkami vytvorený pre použitie v domácich podmienkach a určený pre pravidelné kozmetické procedúry.

V tomto prístroji sa skĺbi efektívna metóda ultrazvukovej mikromasáže a mäkkého fotochromatického účinku so spektrom elektromagnetických vĺn rôznych dĺžok (červená, modrá, zelená farba).

 

- Ultrazvukový účinok - ďalším názvom pre túto metódu je sonodermia (z gréckeho jazyka: sonic - zvuk, derma - pokožka). Ultrazvuk spôsobuje mechanické chvenie, čiže vibromasáže.

- Fotochromatický účinok má blahodarný vplyv na stav pokožky.

 

Použitie prístroja 3D Photoner spolu s kozmetickými výrobkami spoločnosti TianDe viditeľne zvyšuje účinok procedúry vďaka intenzívnejšiemu vstrebávaniu aktívnych zložiek prípravkov.

 

Metódy fotochromatického a ultrazvukového pôsobenia sú ideálne pre zrelú pleť s príznakmi starnutia, pre suchú pleť, pri výskyte vrások a nedokonalostí, pigmentových škvŕn a pieh, jazvičiek, po akné a ďalších nerovností.

 

Použitie:

1. Dôkladne očistite tvár.

2. Pripojte sieťový adaptér a zapnite napájanie.

3. Na ošetrovanú časť tváre naneste hrubú vrstvu krému od TianDe*.

4. Venujte pozornosť tomu, aby sa žiarič elektrického prístroja počas kozmetickej procedúry pevne dotýkal pokožky.

5. Odporúčaná dĺžka procedúry je 10-15 min.

 

Upozornenie: počas procedúry je vhodné chrániť oči. Neodporúčame smerovať ultrazvukový žiarič na časti pokožky, kde sa vyskytuje vyrážka, akné, popáleniny alebo škvrny. Pri výkone procedúry bude vyvíjané pôsobenie aj na priľahlé miesta pokožky.

 

* Prístroj bol navrhnutý takým spôsobom, aby ste ho pre dosiahnutie maximálneho účinku procedúry mohli používať spolu s vhodnými kozmetickými prípravkami pre váš typ pokožky. To znamená, že pred procedúrou môžete naniesť hydratačný alebo liftingový krém, gél, prípadne sérum od TianDe a následne si vychutnáte ešte viditeľnejšie výsledky kozmetickej procedúry.

 

Balenie: 1 ks

Produkty z rovnakej kategórie