25 bodov
DD Totálny korekčný prípravok Cushion - nude od 22,75€ - cushion, prípravku, beauty, recenzia, vlozky, kozmetika | TianDe

DD Totálny korekčný prípravok Cushion - nude

Kód produktu: 80909/00 Skladom
35 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 17.07.2024


Beauty trend: dokonalý odtieň a šetrná starostlivosť v novom formáte!


 

Cushion je jednou z hlavných beauty noviniek posledných rokov. V tejto štýlovej škatuľke sú ukryté všetky potrebné zložky krásnej pleti: dokonalý tón, hydratácia a ochrana pred ultrafialovým žiarením. Do tohto prípravku sa zamilujete hneď po prvom použití!

 

V prípravku cushion od TianDe sa snúbi ultraľahké nanášanie, 100% krytie nedokonalostí pleti a drobných vrások, ideálne sa prispôsobí farbe pleti. V zložení tohto revolučného prípravku je aktívny hydrokomplex obsahujúci hyaluronát sodný a betaín, ktoré intenzívne hydratujú pleť v priebehu celého dňa. Cushion má antioxidačné účinky a spoľahlivo chráni pleť pred pôsobením UV a UVA lúčov.

 

DD krém, ktorým je nasiaknutá hubka, je nové slovo v kozmetickom priemysle. DD je skratka, ktorá sa prekladá ako Dynamic Do-All čiže "dynamický krém, ktorý robí všetko". Názov znie sľubne, že? Tento prípravok kombinuje výhody všetkých starších súrodencov - BB a CC krémov: hydratuje, stará, omladzuje a maskuje.

 

Cushion v sebe spája hneď niekoľko kozmetických prípravkov. Už nemusíte so sebou všade nosiť kozmetickú taštičku, ktorá praská vo švíkoch. Je kompaktný a používa sa rovnako ľahko ako púder. Má dobré krycie schopnosti, dobre maskuje všetky nedokonalosti pleti. Navyše chráni vašu pleť pred pôsobením ultrafialového žiarenia, čo je na jar obzvlášť dôležité!

 

V tejto malej krabičke nájdete úplne všetko, čo potrebujete pre použitie "v teréne" - samotný prípravok, hubku a zrkadlo. Cushion sa stane vaším nepostrádateľným pomocníkom a budete mať istotu, že je váš make-up vždy v poriadku.

 

Použitie: Vezmite hubku a ľahko pritlačte na cushion. Získate toľko prípravku, koľko potrebujete pre vytvorenie dokonalej pleti. Nanášajte na čistú, hydratovanú tvár.

 

Váha: 15 g

Súvisiace produkty

Produkty z rovnakej kategórie