14 bodov
Gél-aktiv proti vráskam na pleť okolo očí od 10,79€ - pokožky, komplex, turgor, online office, moje tiande, katalogy | TianDe

Gél-aktiv proti vráskam na pleť okolo očí

Kód produktu: 15105 Skladom
16,60 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 17.07.2024


Nekonečná obnova

 

Gél poskytuje účinnú starostlivosť o nežnú pokožku v okolí očí, stimuluje tvorbu kolagénu, viditeľne spevňuje a zvlčuje pokožku, vyživuje ju vitamínmi a vyhladzuje miimické vrásky.

 

Produkt je súčasťou série kozmetických prípravkov Snake Factor pre inenzívnu korekciu vekových zmien v pokožke. Prípravky z tejto rady obsahujú vo svojom zložení olej z hada Mamushi, aktivátor bunkovej obnovy - anti-age komplex Brillian-KS68 a tiež komplex výkonných hydratačných zložiek (soľ kyseliny hyaluronovej a disacharid glukózy).


HADÍ OLEJ

-redukuje hľbku a množstvo vrások

-zlepšuje turgor pokožky (turgor alebo tón pleti je napätie bunkových membrán a tlak buniek. Tón pokožky naznačuje jej schopnosť odolávať mechanickému namáhaniu (ťahanie, naťahovanie, tlak). Inými slovami, je to schopnosť pokožky vrátiť sa do pôvodného elastického stavu.)

-napomáha zmierniť pigmentáciu spôsobenú vekom

 

Použitie: Jemným poklepávaním opatrne naneste prípravok na pokožku okolo očí. Na dosiahnutie najlepších výsledkov používajte ráno a večer. Nie je nutné masírovať.

 

Balenie: 25 g

Produkty z rovnakej kategórie