1,40 bodov Novinka
Kakaový nápoj s vlašským orechom a jódom od 1,5€ - prášok, kakaový, činnosti, katalogy, najnovsie tiande, tiande | TianDe

Kakaový nápoj s vlašským orechom a jódom

Kód produktu: 196804 Skladom
2,30 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 17.07.2024


Kakaový nápoj s vlašským orechom a jódom

Výživový doplnok

Váha: 15 g

Zloženie v 1 sáčku (tj 15 g): cukor (sacharóza), vlašský orech - prášok 3750 mg, kakaový prášok 1950 mg, pektín, semená rohovníka obyčajného-prášok 660 mg, maltodextrín, aromatická látka vanilín, jód (jodi 50 µg (30 % RHP - referenčné hodnoty príjmu).

Odporúčané denné dávkovanie: 1 sáčok (tj 15g) 1-2 krát denne.
Upozornenie: nie je určené deťom do 3 rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnky stravy nie sú náhradou pestrej stravy. Možno neznášanlivosť k niektorému z komponentov doplnku stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Jód prispieva k normálnym rozpoznávacím funkciám, k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy, k udržaniu normálneho stavu pokožky, k normálnej tvorbe hormónov štítnej žľazy ak normálnej činnosti štítnej žľazy.POUŽITIE:
1 vrecko (tj 15 g) nasypte do šálky a zalejte 150 ml horúceho mlieka a zamiešajte.


Upozornenie: nie je určené deťom do 3 rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnky stravy nie sú náhradou pestrej stravy. Možno neznášanlivosť k niektorému z komponentov doplnku stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Súvisiace produkty

Produkty z rovnakej kategórie