5,50 bodov
Zubná kefka Bambusové uhlie od 4,55€ - snehobiely, dokonca, bambusové, tiande naplaste na nadchu, tiande eu, tiande foot phytogelslaviton gel | TianDe

Zubná kefka "Bambusové uhlie"

Kód produktu: 980175 Skladom
7 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 17.07.2024


"Šikovný" doplnok pre snehobiely úsmev


V dnešnom svete biele zuby nie sú len známkou príťažlivosti, ale aj ukazovateľom určitej životnej úrovne a statusu človeka. Postupom času však kvôli káve, čaju a ďalším zlozvykom dokonca aj prirodzene biele zuby môžu získať nepríjemný žltkastý nádych.


Zubná kefka "Bambusové uhlie" so super tenkými štetinkami a obsahom dreveného uhlia pomôže navrátiť vášmu úsmevu snehobiely lesk. Vďaka pravidelnému používaniu tohto "šikovného" doplnku sa môžete opäť "neskromne" vyškierať.


Zubná kefka "Bambusové uhlie":

- šetrne čistí, leští zubnú sklovinu a masíruje ďasná,

- je vhodná na použitie aj pri vysokej citlivosti zubov a oslabených ďasnách,

- odstraňuje bakteriálny povlak dokonca aj v ťažko prístupných miestach.


Prečo je taká efektívna?


- Mäkké a tenké štetinky. Pre ľudí s citlivou sklovinou, ktorým akýkoľvek stisk spôsobuje diskomfort, to bude príjemná zmena.    Vďaka zvýšenej mäkkosti a tenkosti štetinky nepoškodzujú zuby a môžu sa vysporiadať so svojou úlohou bez akejkoľvek     bolesti. Dostanú sa aj do ťažko prístupných miest pre dôkladné vyčistenie zubov.

- Dezinfekcia. Uhlie má silný antibakteriálny účinok, navracia zubom prirodzený biely odtieň, pomáha zbaviť sa nepríjemného    zápachu, "priťahuje" bakteriálny povlak.


Pre dosiahnutie maximálneho výsledku používajte v kombinácii so zubnými pastami a gélmi od TianDe. Usmievajte sa na zdravie!


Použitie: Zubnú kefku je potrebné vymeniť, ak došlo k poškodeniu jeho štetín. Doba používania zubnej kefky by nemala presahovať 2-3 mesiace.


Množstvo: 1 ks

Súvisiace produkty

Produkty z rovnakej kategórie