4,50 bodov
Zubná pasta Extra White Pro od 3,58€ - sklovinu, ultrazvukom, baktérií, tiande kozmetika, bylinne vlozky, pravda o tiande | TianDe

Zubná pasta Extra White Pro

Kód produktu: 60146 Skladom
5,50 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 17.07.2024


Alternatíva k čisteniu ultrazvukom!

 

Pasta zvládne dokonca aj najodolnejší pigmentovaný plak, ktorý spôsobuje tvorbu baktérií a zubného kameňa. Obnovuje a udržuje prirodzenú belosť skloviny, odstraňuje odolné škvrny od tabaku a kávy. Vďaka obsahu zlúčenín vápnika, fosforu a fluoridu sodného (hmotnostný podiel fluoridu nie je vyšší ako 0,13%) predchádza zvýšenej citlivosti a posilňuje sklovinu. Osviežuje dych na dlhú dobu.

Účinok pravidelného používania je porovnateľný s výsledkom, ktorý dosiahnete čistením& ultrazvukom.

 

Použitie: Čistiť zuby 1-2 krát týždenne. Neprehĺtať.


Aktívne zložky

Mentol - čistí od baktérií dutinu ústnu a osviežuje dych na dlhú dobu.

Hydrofosforečnan vápenatý - jeho drobné častice šetrne čistia sklovinu, je zdrojom vápnika a fosforu, ktoré tvoria zubnú sklovinu. Vďaka tomuto prvku sa zlepšuje remineralizácia, alebo dopĺňanie chýbajúcich minerálov v zubnej sklovine.

Kyselina kremičitá - hydratovaný oxid kremičitý je jemný abrazit, ktorý sa získava z kremíka. Efektívne čistí zubnú sklovinu, bez toho aby ju poškodzovala.

Fluorid sodný - v súčastnosti preferovaná forma fluoridu, ktorá má vysoko remineralizačné účinky a zabraňuje tvorbe zubného kazu. Výhodou fluoridu sodného je jeho schopnosť ľahko a rýchlo sa rozkladať na aktívne ionty, ktoré začínajú pôsobiť už behom 1 – 3 minút.


Balenie: 60 g

Produkty z rovnakej kategórie