Bezoplachová maska na tvár Fytokorekce

  • Body: 11
  • Kód produktu: 54716
  • Skladom

Máte tmavé kruhy pod očami a vaša pokožka reaguje na akékoľvek teplotné zmeny, stres či slnko? Často vám na tvári presvitajú žilky?
Maska Fytokorekcia bola špeciálne vyvinutá pre pleť so sklonom k ​​začervenaniu a vďaka svojmu zloženiu pomáha tento problém riešiť, aby už nebolo potrebné prekrývať pleť korektorom alebo tonálnym krémom.
Vždy je ľahšie problémom predchádzať, než s nimi potom bojovať. Preto začnite masku Fytokorekcie používať už teraz, ešte, než sa presvitajúce žilky objavia na nose či inde.


POUŽITIE:
Na čistú pleť naneste malé množstvo masky. Masku je možné aplikovať len na problematické miesta. Za 10–15 minút odstráňte zvyšky masky pomocou obrúska. Používajte v priebehu 2 týždňov 1x denne. V prípade potreby cyklus opakujte.

Váha: 50 g

Zloženie
Komplex BIOPHYTEX

Komplex z výťažkov koreňa listnatca pichľavého, pupočníka ázijského, kvetov nechtíka lekárskeho, hydrolyzovaného kvasnicového bielka, panthenolu a pagaštanu posilňuje steny kapilár, zvyšuje ich pevnosť, podporuje mikrocirkuláciu, redukuje prejavy metličiek a tmavých kruhov pod očami obnovuje prirodzenú farbu pleti.

Výluh z listov šalvije, prasličky a brezy

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie