Zmes korenia s morskou soľou a šalviou

  • Body: 5
  • Kód produktu: 195406E
  • Vypredané

Vytvárajte správne návyky - majte množstvo soli pod kontrolou!


Šalvia prispieva k normálnemu tráveniu, k normálnej funkcii dýchacieho ústrojenstva a prirodzenej obranyschopnosti organizmu. Vzhľadom k prítomnosti morskej soli môže nahradiť samotné solenie pokrmov.


Zmes je vhodná do šalátov, predkrmov, aj hlavných jedál.


Určite viete, že prebytok soli je škodlivý, ale jej nedostatok vám tiež ubližuje. Veď práve soľ nájdeme vo všetkých telesných tekutinách.

Zloženie: morská soľ 25%, oregano vňať, šalvia list, cesnak, zázvor koreň, kardamon semená, tymian vňať, paprika sladká plod, koriander semená, škorica kôra, hrebíček.


Špeciálne pre kontrolu množstva soli v stravovaní vytvorila spoločnosť TianDe unikátny rad korenia, ktorý vám pomôže odhadnúť správnu mieru soli a sformovať správny návyk - redukovať množstvo konzumovanej soli. Jedná sa o 100% prírodný prípravok.


Dokonale vyvážený komplex bol vyvinutý podľa vlastnej receptúry spoločnosti TianDe a na trhu nemá obdobu. Súčasťou zloženia korenia je soľ, nie kuchynská, ale morská. Dodáva organizmu veľa užitočných mikroelementov: horčík, vápnik, draslík a ďalšie.


Bylinky v zložení korenia majú výraznú a bohatú chuť, ktorá kompenzuje zmenšenie obvyklého množstva soli. Bylinky, ktoré sú chuťovo dobré a prospešné samy o sebe, sa skvele dopĺňajú a napĺňajú vás energiou.


Koreniaca zmes so soľou a šalviou je ideálna pre ľudí, ktorí dávajú prednosť strave s nízkym obsahom soli.


Vychutnávajte si výraznú chuť svojich obľúbených pokrmov s prospechom pre svoj organizmus.


Použitie: Používajte zmes korenia na studené či teplé pokrmy ihneď po príprave. Takýto spôsobom vám korenie prepožičia všetku chuť, vôňu a účinok.


Balenie: 30 g

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie