Termoochranný sprej s keratínom pre farbené vlasy

  • Body: 8,8
  • Kód produktu: 20148
  • Skladom

Oživenie a spolahlivá ochrana pro Vaše vlasy!


Vlasy sú denne vystavované negatívnym vplyvom životného prostredia. A aby toho nebolo málo, určite ich sušíte fénom, narovnávate ich žehličkou a pravidelne ich namotáváte na horúcu kulmu. Týchto rýchlych a pohodlných spôsobov úpravy vlasov sa človek ľahko nevzdá a ani nemusí. Dôležité je však minimalizovať škodlivé účinky moderních prístrojov. S tým Vám pomôže termoochranný sprej s keratínom pre farbené vlasy od TianDe.

Termoochranný sprej s keratinom pre farbené vlasy:
– účinne chráni pred teplom
– znižuje škodlivé účinky pri úprave vlasou elektrickými prístrojmi
– dodává objem
– chrání žiarivé farby farbených vlasov
– má antistatické účinky

Sprej vďaka svojmu bohatému zloženiu vlasy hlboko hydratuje, dodává im jemnosť a hodvábnosť. Neutralizuje statickú elektrinu a udržuje Vaše kučery pod kontrolou. Aktívne zložky, ktoré sa starajú o Vaše vlasy a predchádzajú vymývaniu farby. Nyní budou Vaše vlasy vždy jasné a žiarivé.


POUŽITIE:

Prípravok nastriekajte na vlhké či suché vlasy po celej ich dĺžke, pre získaní väčšieho objemu naneste ku korienkom vlasov.

 

Balenie: 200 ml

Zloženie
Panthenol


Hydratuje vlasy, obnovuje ich štruktúru

Vitamín E

Silný antioxidant, ktorý chráni pred oxidáciou a poškodením lipidy pokožky a vlasov, pomáha zachovávať ich ochrannú bariéru. Zaisťuje včasné dodanie kyslíku vlasovým cibuľkám a stimuluje ich výživu. Tým zlepšuje kvalitu a vzhľad vlasov.


Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie