Telové mlieko Sport Style

  • Body: 2,2
  • Kód produktu:
  • Vypredané

Pocíťte ľahkosť na celom tele

 

Šport sa stal neoddeliteľnou súčasťou života mnohých ľudí. V dnešnej dobe je módne byť fit. Vyšportované telo je jedným z ukazovateľov úspechu, silnej vôle a odhodlania. V TianDe sme vždy trendy, a preto sme vyvinuli sériu produktov Sport Style, v rámci už obľúbenej rady výrobkov pre starostlivosť o telo a vlasy My Family Care... špeciálne pre tých, ktorí si tykajú so športom. Pre rodiny, ktorých FAMILY LOOK je športový. Pridajte k svojmu športovému programu produkty starostlivosti o pleť s energickou vôňou citrusov a zmeňte tak bežné cvičenie na slávnosť!

 

Organizmus je v priebehu tréningu vystavený záťaži, ktorá sa prejavuje zvýšeným potením. A pot dráždi kožu, vedie k jej nadmernému vysušovaniu. Samozrejmosťou je sprcha po každom cvičení, ale to nemusí stačiť. Po sprche je potrebné myslieť aj na pokožku celého tela. Po športe je dôležité používať telové mlieko alebo krém, ktorý pomáha odstraňovať svalové napätie a starostlivo hydratuje pokožku.

 

Používajte telové mlieko Sport Style, nanášajte ho ľahkou masážou, a prispejte k regenerácii pokožky a uvoľneniu svalového napätia po športe. Pokožka tým získa jemnosť a elasticitu. Telové mlieko je vhodné pre každodenné požitie. Obsahuje mentol, pomarančový olej a bambucké maslo, ktoré spoločne efektívne odstraňujú únavu a napätie, príjemne osviežujú a uvoľňujú telo rozohriate po športe.

 

Použitie: Masážnymi pohybmi naneste na čistú pokožku tela.

 

Balenie: 250 g

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie