Sviežosť a komfort pre dynamických mužov!

  • Body: 22,8
  • Kód produktu: AKCIABODY05
  • Skladom

Sviežosť a komfort pre dynamických mužov!


Aj páni si veru v TianDe prídu na svoje s týmito dokonalými prípravkami na holenie, balzámom po holení a so sprchovým gélom.


* Pánsky sprchový gél so striebrom - Sviežosť pre dynamických mužov!
Sprchový gél je navrhnutý špeciálne pre mužskú pokožku. V zložení pánskeho sprchového gélu od TianDe sa nachádza dezinfekčné a antibakteriálne koloidné striebro. Ničí mikroorganizmy a bráni vzniku nepríjemného zápachu. Zároveň poskytuje silný a dlhotrvajúci dezodoračný účinok. Okrem toho má koloidné striebro protizápalový a hojaci účinok, v kombinácii s ďalšími aktívnymi zložkami sprchového gélu zmierňuje podráždenie, hojí drobné ranky, zjemňuje, chráni pred zápachom potu.

Prípravok výborne pení. Má dlhotrvajúcu, ale pritom veľmi delikátnu sviežu vôňu. Zapáči sa ako zrelým mužom, tak aj mladíkom.


* Krém na holenie pre mužov - Pohodlné holenie!

Textúra hustej šľahačky umožní, aby krém ľahko vytvoril hustú penu, ktorá zaistí hladké kĺzanie žiletky. Krém obohatený o extrakt z kalanchoe zmierňuje nepohodlie spojené s holením. Olej z mäty piepornej zabezpečí chladivý pocit.


* Regeneračný balzam po holení - Maximálny komfort a hydratácia

Upokojuje pokožku po holení, odstraňuje podráždenie. Udržuje normálnu hladinu hydratácie pokožky, bráni jej dehydratácii. Normalizuje hladinu pH, zvyšuje ochranné vlastnosti pokožky.


Vhodné pre všetky typy mužskej pleti a vekové kategórie.

Balenie obsahuje:

Pánsky sprchový gél so striebrom 30133
Krém na holenie pre mužov 10127
Regeneračný balzam po holení 10122

 

 

 

 

 

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie