Stylingový sprej na vlasy s Aloe „Objem a pružnosť“

  • Body: 6
  • Kód produktu: 20144
  • Skladom

Objem a pružnosť pod kontrolou.


Starostlivosť o vlasy a ideálny účes v jednom? Vďaka novému stylingovému spreju na vlasy s aloe "Objem a pružnosť" od TianDe je to skutočne možné. Môžete zafixovať účes, dodávať vlasom objem, zvýrazniť jednotlivé pramene alebo vytvoriť kučery. Experimentujte a doprajte si zmenu každý deň! Zabudnite na fixačné prípravky, ktoré poškodujú vlasy. Vďaka spreju od TianDe budú vaše kučery vyzerať dokonale a zároveň zostanú zdravé.


Chcela by si dnes vykúzlit veselé kučeravé pramienky? So stylingovým sprejom to bude hračka! Natočte si vlasy obvyklým spôsobom a zafixujte ich pomocou TianDe.

Dávate prednosť prírodnému vzhľadu, ale chcete, aby vaše vlasy vyzerali upravené? Potom vlasy umyte, zľahka vysušte ručne, aplikujte sprej s aloe a nakoniec ich vysušte fénom. Vlasy získajú prirodzený objem a budú sa krásne lesknúť.

Trápia vás elektrizujúce vlasy? Aplikujte sprej s aloe od TianDe na suché vlasy v záverečnej fáze upravovania účesu a máte po starostiach.


Aktívne zložky:

Výtažok z aloe vera — vyživuje a hydratuje vlasy, normalizuje produkciu mazových žliaz a dlhodobo udržuje vlasy čisté.

Panthenol - nenahraditeľný prípravok pre výživu a rast vlasov: zahusťuje a posilňuje vlasy, ktoré sú potom poddajnejšie, odstraňuje statickú elektrinu, dodáva vlasom pružnosť a pevnosť


Použitie: Naneste stylingový sprej na vlhké alebo suché vlasy a užite si dokonalý vzhľad svojich vlasov.

Balenie: 200 ml

Zloženie
Aloe vera


Panthenol


Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie