Starostlivosť o pokožku rúk a nôh SNAKE

  • Body: 22,8
  • Kód produktu:
  • Skladom

Táto rada pre štart na začiatok je výborná. Nájdete si v nej hadí krém na ruky, hadí krém na nohy, hadí peeling a telový dezodorant "Prírodný alunit a šalvia", a tiež malé dva pomocníky preventívny krém na nohy (alebo aj zlatý hadí krém) a regeneračný krém na nohy (alebo aj strieborný krém).


Hadí krém na ruky - Pre intenzívnu regeneráciu Vašich rúk

Účinne hydratuje a vyživuje, upokojuje podráždenia, zabezpečuje rýchlu obnovu poškodenej pokožky, zjemňuje, aktivuje jej obranné funkcie, dodáva jemnosť a zamatovú hebkosť. Krém je určený pre každodenné použitie.


Krém na nohy s hadím tukom - Pre starostlivosť o Vaše nohy ich dezodoráciu

Intenzívne zjemňuje a vyživuje pokožku, stimuluje regeneráciu, má upokojujúce dezodoračné účinky. Regeneruje poškodené tkanivá, zabraňuje vysušeniu vzniku prasklín.


Peeling na ruky s hadím tukom - Má univerzálne použitie

Účinne čistí pokožku, pomáha zbavovať sa nahromadených nečistôt v póroch, zaisťuje exfoliáciu odumretých kožných buniek. Vďaka obsahu účinných zložiek aktivuje činnosť buniek, hydratuje, zmäkčuje a zosvetľuje pokožku, vyrovnáva jej povrch. Pomáha znížovať hĺbku vrások.


Telový dezodorant-spray "Prírodný alunit a šalvia" - Ochrana citlivej pokožky

Dezodoruje pokožku, pričom nenarušuje funkciu potných žliaz - na rozdiel od bežných dezodorantov, ktoré obsahujú alumíniové soli.


Preventívny krém na nohy s hadím tukom (alebo aj zlatý hadí krém) - Pre hebké päty

Zvláčňuje a zjemňuje pokožku chodidiel, odstraňuje nepríjemný zápach, zmierňuje podráždenie, potenie a dodáva pokožke nôh pestovaný vzhľad. Tento malý zázrak použijete nielen na nohy, ale veľmi dobre výsledky majú ľudia, ktorí trpia ekzémami a šupinatou pokožkou. Tiež sa používa pri problémoch s hemoroidmi.


Regeneračný krém na nohy s hadím tukom (alebo aj strieborný hadí krém) - Proti prasklinám a kurím okám

Efektívne zvlhčuje a vyživuje pokožku, stimuluje krvný obeh, zjemňuje zrohovatenú kožu na pätách. Zjemňuje kožičku okolo nechtov na palcoch na nohách. Hlavným cieľom tohto prípravku je odstránenie prasklín na pätách. Vďaka pravidelnému používaniu sa pokožka revitalizuje a získa prirodzenú elasticitu. Prípravok je určený na každodenné použitie. Aj tennto malý zázrak použijete nielen na nohy, ale veľmi dobre výsledky majú ľudia, ktorí trpia ekzémami a šupinatou pokožkou. Tiež sa používa pri problémoch s hemoroidmi.


Balenie obsahuje:

Hadí krém na ruky 41102
Krém na nohy s hadím tukom 41101
Peeling na ruky s hadím tukom 31104
Preventívny krém na nohy s hadím tukom 41106
Regeneračný krém na nohy s hadím tukom 41105
Telový dezodorant-spray "Prírodný alunit a šalvia" 30115

 

 

 

 

 

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie