Spa rukavica

  • Body: 4,1
  • Kód produktu: 980155
  • Skladom

Odstraňuje z pokožky všetko prebytočné!

 

Špeciálna "zrnitá" väzba robí z tejto rukavice naozaj multifunkčný nástroj, ktorý starostlivo odstraňuje zrohovatené vrstvy pokožky, poskytuje masážny efekt, znižuje prejavy "pomarančovej kože", pripravuje kožu na opaľovanie.

 

Po peelingovom ošetrení je koža bezchybne hladká, pružná, hodvábna, ľahšie dýcha a následná kozmetická starostlivosť má dvojnásobné účinky.

 

Spa rukavica aktivuje prirodzené hydratačné procesy. Peeling urýchľuje obnovu keratinocytov, na povrchu ktorých sa nachádza komplex molekúl prírodného hydratačného faktora (NMF). Molekuly priťahujú a udržujú vlhkosť, vytvára vodný "vankúš", z ktorého môže naša pokožka v prípade potreby "piť".

 

Spa rukavica je vyrobená z celulózy. Pružná manžeta umožňuje rukavicu pripevniť na zápästie a s maximálnym pohodlím vykonať peelingové ošetrenie.

 

Použitie:

Telový peeling sa vykonáva zdola nahor masážnymi pohybmi v smere od dlane k ramenu a od chodidiel ku bedrách, potom vykonávajte masáž hrudníka, brucha a chrbta. Zvlášť citlivé miesta pokožky vyžadujú opatrnejší prístup. Vykonávanie peelingového ošetrenia sa neodporúča častejšie ako 1-krát za týždeň.

 

Množstvo: 1 ks

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie