Šampón "Recept starovekej Číny"

  • Body: 7
  • Kód produktu: 20146
  • Skladom

Fytoterapia pre vlasy podľa tradícií starovekej Číny


Číňanky sú známe tým, že majú husté, hodvábne vlasy. Chcete mať tiež také? Vyzbrojte sa prípravkami, ktoré boli vytvorené na báze unikátneho spevňujúceho komplexu z výťažkov legendárnych rastlín Východu!

Šampón "Recept starovekej Číny" od TianDe pomôže vašim vlasom získať stratenú silu! Vďaka užitočným prvkom v jeho zložení účinne bojuje so svrbením pokožky hlavy a predchádza vzniku lupín.


Spevňujúci komplex výťažkov z koreňa Fo-Ti (he shou wu), zázvoru a sladkého drievka spevňuje vlasy, dodáva im pevnosť, hebkosť, pružnosť, prispieva k regenerácii ich štruktúry a zachovaniu prírodného odtieňa.

Mimochodom, názov stavikrvu mnohokvetého (Fo-Ti) sa prekladá ako "hlava starca farby havraních krídel". Podľa čínskej legendy jeden šedivý múdry starec pomocou tejto byliny obnovil svoje vlasy a navrátil im pôvodnú sýtu farbu.

Používajte šampón spolu s balzamom-kondicionérom "Recept starovekej Číny". Tieto prípravky sa efektívne dopĺňajú a pri pravidelnom používaní zosilňujú vzájomný účinok.


Použitie: Naneste na vlhké vlasy, premasírujte, potom opláchnite vodou.


Aktívne zložky:

Sladké drievko - výťažok z koreňa sladkého drievka bojuje so suchou pokožkou hlavy, odstraňuje lupiny a zmierňuje svrbenie. Vďaka zosilenia cirkulácie krvi zabraňuje vypadávaniu vlasov s spevňuje ich štruktúru.

Zázvor - extrakt z koreňa zázvoru aktivuje krvný obeh, zlepšuje výživu vlasových folikúl. Urýchľuje rast vlasov, posilňuje ich.

Klimbazol - má antimikrobiálne vlastnosti.

Výtažek z koreňa Fo-Ti (he shou wu) - navracia vlasom prirodzený lesk, predchádza skorému vzniku šedín. Koreň Fo-Ti pomáha neutralizvoať agresívny hormón  dihydrotestosteron (DHT), ktorý sa zhromažďuje vo vlasových folikulách a má na svedomí stratu farby a ich vypadávanie.


Balenie: 220 g

Zloženie
Klimbazol

Má antimikrobiálne vlastnosti.

Sladké drievko

Výťažok z koreňa sladkého drievka bojuje so suchou pokožkou hlavy, odstraňuje lupiny a zmierňuje svrbenie. Vďaka zosilenia cirkulácie krvi zabraňuje vypadávaniu vlasov s spevňuje ich štruktúru.

Zázvor

Extrakt z koreňa zázvoru aktivuje krvný obeh, zlepšuje výživu vlasových folikúl. Urýchľuje rast vlasov, posilňuje ich.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie