Šampón pre hĺbkové čistenie vlasov

  • Body: 9
  • Kód produktu: 25506
  • Vypredané

Beauty provokácia. Hĺbkové umývanie bez poškodenia štruktúry vlasov!

 

Ak sa zaujímate o najaktuálnejšie novinky zo sveta kozmetiky a záleží vám na zdravom vzhľadu vašich vlasov, nebojte sa siahnuť po šampóne na báze dreveného uhlia a rozšíriť svoju beauty kolekciu.

Nie je to len jeden z moderných prípravkov, ale aj efektívna starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy. S týmto produktom pocítite, čo skutočne znamená čistota vlasov a svieži účes.

Šampón od TianDe, v ktorého zložení je drevené uhlie, zabezpečuje hĺbkové umývanie vlasov a pokožky hlavy od všetkých nečistôt. Dokonale odstraňuje usadené zvyšky stylingových prípravkov a pritom "uvoľňuje cestu" pre výživné látky, ktoré sú obsiahnuté v prípravkoch pre ďalšiu starostlivosť. Vo výsledku môžu balzamy a masky, ktoré nanášate po použití šampónu, pracovať oveľa efektívnejšie.

Drevené uhlie v zložení šampónu účinne absorbuje prebytočný maz, čo znamená, že budete musieť umývať vlasy menej často. Je dôležité mať na pamäti, že je to dodatočný prípravok pre "generálne upratovanie", ktorý stačí používať raz až dvakrát týždenne.

Šampón pre hĺbkové čistenie vlasov má čiernu farbu, ale blondínky nemusia mať obavy. Dá sa dobre opláchnuť a nefarbí ani svetlé vlasy.

 

Použitie: Naneste šampón na vlhké vlasy, premasírujte, potom opláchnite. Odporúčame používať 1 až 2-krát týždenne.

 

Balenie: 200 ml

Andrea Čudrnáková 19.05.2019

Stačí umyť raz za týždeň je fajn

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie