Pšenová kaša s figami, marhuľou a tekvicou

  • Body: 1,2
  • Kód produktu: 195446
  • Skladom

Niečo dobré na zrak a trávenie


Sme pre zdravú, prirodzenú a racionálnu výživu! Pšenová kaša s figami, marhuľami a tekvicou prospieva a skvele chutí. Je to ideálna voľba raňajok aj plnohodnotný pokrm počas dňa.

 

Neobsahuje konzervačné látky, lepok, zvýrazňovače vône či chuti. Zloženie produktu dodáva telu dôležité látky:

- karotenoidy pôsobia pozitívne na zrak

- figy, marhule a tekvica stabilizujú funkciu tráviacej sústavy

- kaša je bohatá na vitamíny A a PP, ktoré pomáhajú regenerovať pokožku

- pšeno obsahuje železo a kremík, stavebné materiály vlasov, zubov a nechtov

 

Každá porcia obsahuje len 103 kalórií. Pšenová kaša dodáva dlhodobý pocit sýtosti a skvele sa bude hodiť pre tých, ktorí si strážia svoju figúru. Riadne ju ocenia aj športovci a tí, ktorí sa venujú fyzickej práci. Kaša im totiž dodá zásobu energie a síl.

 

POUŽITIE: 

Na prípravu kaše stačí len pridať 60-70 ml horúcej vody a starostlivo premiešať. Za 3-5 minút je kaša pripravená na konzumáciu.

 

Váha: 35 g

 


Zloženie
Figy Figy sú zásobárňou užitočných fytonutrientov, antioxidantov a vitamínov, rovnako ako železa, draslíka, vápnika a horčíka. Obsahujú ficin, dôležitý enzým, ktorý podporuje funkciu kardiovaskulárneho systému. Figy napomáhajú vyrovnať funkciu tráviacej sústavy.
Kurkuma Kurkume sa hovorí indický šafran a práve šafran sa považuje za kráľa korenia. Používanie kurkumy pôsobí blahodárne na všetky vnútorné orgány. Kurkuma má detoxikačné schopnosti a napomáha normalizovať ľudský metabolizmus
Marhuľa Posilňuje imunitný systém, upravuje metabolizmus a pozitívne ovplyvňuje celkovú náladu. Plody sú bohaté na vitamíny A a E, vlákninu, minerály a aminokyseliny.
Pšenové vločky Pšenové vločky sú zdrojom vlákniny, vitamínov, minerálov, živín a stopových prvkov. Pomáhajú regenerovať organizmus, majú pozitívny vplyv na funkciu tráviacej sústavy a dodávajú energiu. Obsahujú karotenoidy, látky podporujúce zrak, ďalej draslík a horčík, čo sú dôležité zložky pre kardiovaskulárny systém.
Tekvica Tekvicové semená a dužina - to je hotová zásobáreň vitamínov, stopových prvkov, minerálov a aminokyselín. Tekvica má silné antioxidačné účinky vo forme vysokého obsahu vitamínu E, napomáha čisteniu organizmu, vrátane odbúravanie ťažkých kovov, vykazuje pozitívne účinky na funkciu tráviaceho traktu. Tekvicové semená sú zároveň skvelým prípravkom proti parazitom, pričom napomáhajú čistenie pečene a zlepšujú ich funkciu.
Zázvor Prášok zo zázvorového koreňa je nielen chutné, ale aj zdravé korenie. Obsahuje látky, ktoré majú blahodarné účinky na funkciu organizmu a navyše posilňujú zdravie a imunitu. Zázvorový koreň pomáha telo očistiť od toxínov.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie