Pleťová maska ​​z morských ježkov a rias

  • Body: 4,9
  • Kód produktu: 56003
  • Vypredané
Extra lifting!
 
Pleťová maska ​​s výťažkom z morskej riasy a ježka je 100% prírodný produkt, ku ktorého vytvoreniu prispela sama príroda.
 
Nový exotický poklad v ponuke TianDe - prášok z morského ježka v spojení s morskou riasou druhu laminaria pomôže navrátiť pleti sviežosť a mladistvý vzhľad, hydratuje ju a vyživuje, aktivuje hĺbkovú regeneráciu pokožky.
 
Už po prvom použití bude výsledok viditeľný. Pokožka bude napnutá, drobné vrásky sa budú vyhladzovať a tie hlbšie sa stanú menej zreteľnými.
 
Jedným z hlavných účinkov masky je lifting, ktorý pocítite už po nanesení masky na pokožku (maska ​​sťahuje pleť). Pamätajte, jedná sa o 100% prírodný produkt a jeho aróma je tiež 100% prírodná. Pre niekoho môže byť príliš silná, ale je dôležité túto vôňu precítiť. Ponorte sa do výraznej vône mora a jeho drahocenných darov, ktoré budú účinne pôsobiť na vašu pleť.
 
Aktívne zložky:
 
Čepelatka japonská - obsahuje veľké množstvo jódu, makromolekulárne polysacharidy, kyselinu alginovú, vitamíny B1, B2, B12, A, C, D, E a vysokú koncentráciu minerálov. Normalizuje v tkanivách látkovú výmenu, stimuluje produkciu kolagenu, spevňuje a hydratuje pokožku, zvyšuje jej tonus, pružnosť a elastickosť.
 
Morský ježko - prášok z tichooceánského morského ježka má mohutné omladzujúce účinky. Nejcennejšia súčasť morského ježka sú jeho ikry, ktoré obsahujú 20 krát viac vitamínu A ako koreň ženšenu. Vďaka bohatému zloženiu má výťažok z morského ježka na pokožku neuveriteľne silné regeneračné účinky. Pomáha navrátiť pokožke tonus a pružnosť, znižuje opuch a spomaľuje procesy starnutia. 
 
 
Použitie:
Zalejte 2 g prášku 20 ml teplej vody a nechajte 20 minút odstáť. Naneste masku na čistú pokožku. Za 15 minút odstráňte zvyšky masky obrúskom a umyte teplou vodou. Odporúča sa desaťdňová intenzívna kúra a ďalej používať masku 1-2-krát týždenne. Po otvorení uchovávajte v chladničke po dobu maximálne 3 dní.
 
Balenie: 6 g
Zloženie
Čepelatka japonská


Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie