4 body
image

Koktejlový shaker - zelená

Kód produktu: 90167 Skladom
€ 8,50

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 01.06.2023


Doplnok pre zdravý životný štýl

 

Dnes je zdravý životný štýl nielen zvykom, ale aj vedomou snahou starať o seba, zdravo sa stravovať a udržiavať svoje telo v kondícii, aby sme žili dlho a šťastne.

 

Spoločnosť TianDe ponúka Shaker z rady Active Life, ktorý je vhodný pre jednoduchú a komfortnú prípravu obľúbených športových nápojov.

 

Shaker od TianDe je pohodlný a praktický doplnok, ktorý vám uľahčí režim zdravého stravovania.

 

Jeho použitie je jednoduché, shaker je 100% mobilný.

 

Vezmite si shaker s nápojom na športový tréning alebo beh, použite ho na cestách alebo v kancelárii. Je veľmi jednoduché ho používať v prírode alebo na chalupe, kde nemáte podmienky na prípravu nápojov za pomoci mixérov a blenderov.

 

Vnútri shakera sa nachádza špeciálna sieťka v tvare špirály z nerezovej ocele. Pokladá sa na dno pred miešaním, aby roztavila a dobre premiešala obsah nádoby. Pri miešaní a následnej manipulácii sa váš koktejl nikam nevyleje: shaker má spoľahlivý uzatvárateľný vršok.

 

Shaker od TianDe je vyrobený z bezpečného potravinárskeho plastu (PP), z ktorého sú vyrábané detské fľaštičky na kŕmenie. Na stene tohto doplnku je umiestnená praktická odmerka, ktorá vám umožní jednoducho dávkovať ingrediencie v gramoch a mililitroch. Shaker je vhodný pre prípravu horúcich a studených nápojov.

 

So shakerom TianDe ušetríte čas a sily, ktoré môžete venovať starostlivosti o seba či svojej práci.

 

Objem: 400 ml

 

Množstvo: 1 ks