7 bodov
image

Dámske bylinné nočné vložky max

Kód produktu: 681922 Vypredané
€ 9,90

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Dodenie kuriérom už 31.05.2023


Strážiť dostupnosť

Maximálna ochrana a pohodlie počas vašich dní, aj v období menopauzy.


Dámske bylinné nočné vložky maxi boli vytvorené pre spoľahlivú ochranu, absolútny komfort a ženské zdravie. Zvýšená absorpčná schopnosť, väčšia veľkosť a spoľahlivejšie uchytenie pomôžu predísť pretekaniu dokonca aj pri silnej menštruácii.

·        


Dĺžka vložky - 420 mm

·         6 vrstiev s maxi krídelkami

·         vysoké okraje pre zadržanie tekutiny po stranách

·         superabsorpčná vrstva Sumitomo so zvýšenou absorpčnou schopnosťou

·         prírodná priedušná horná vrstva, ktorá zabezpečuje potrebnú cirkuláciu vzduchu a predchádza množeniu baktérií, čo je obzvlášť dôležité v noci, keď nemáte možnosť si často meniť hygienické potreby      

·         obsahuje patentovaný fytokomplex, ktorý bol vyvinutý vo vedecko-výskumnom ústave v čínskom Kantone a ktorý má protizápalové a antibakteriálne účinky.


Dámske bylinné nočné vložky maxi sú ideálne pre jemnú a citlivú pokožku, zabezpečia zvýšenú ochranu v noci, pomôžu žene sa cítiť komfortne aj pri silnej menštruácii, poslúžia ako spoľahlivá poistka pri dôležitých udalostiach a dodajú pocit sebavedomia.

 

Tieto produkty sa tiež stanú spoľahlivými pomocníkmi žien v období menopauzy. Fytokomplex v nich obsiahnutý priaznivo pôsobí na mikroflóru a pomáha odstrániť diskomfort a suchosť, ale tiež rieši ďalšie ženské problémy spojené s týmto obdobím. Vďaka svojej väčšej veľkosti sa nočné vložky maxi stanú zárukou pokoja v období silnej menštruácie aj inkontinencie.


Množstvo: 4 ks
Produkty z rovnakej kategórie