9 bodov
image

Sada „Kamélia“: šampón a kondicionér na vlasy

Kód produktu: 20143 Vypredané
€ 16

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Dodenie kuriérom už 31.05.2023


Strážiť dostupnosť

Ponorte sa do exotiky

 

Premeňte starostlivosť o vlasy na dokonalé potešenie. S novou luxusnou sadou od TianDe "Kamélia" obsahujúcou exotický poklad pre dokonalý vzhľad vašich vlasov to bude ľahké.

 

Prvý krok - jemné čistenie. Výživné zložky obsiahnuté v šampóne s výťažkom z kamélie japonskej prenikajú hlboko do pokožky hlavy a spevňujú štruktúru vlasov, bez záťaže. Vlasy získajú na jemnosti, budú silné a krásne.

 

Ďalším krokom je aplikácia kondicionéru. Ľahko priľne ku každému vlasu, dodá mu pružnosť a skvelý lesk. Vaše vlasy pôjdu ľahko rozčesávať, ich úprava sa stane jednoduchou záležitosťou, zmizne statický efekt. Pokochajte sa úchvatným leskom a krásou zdravých vlasov!

 

Hlavnými zložkami tejto luxusnej sady je olej kamélie olejnej a výťažok zo semien kamélie japonskej. Tieto ingrediencie pochádzajúce z Krajiny vychádzajúceho slnka sa používajú už odpradávna. Navracajú vlasom silu a pružnosť. Kamélia je prírodným kondicionérom, ktorý obnovuje krásu vlasov a dodáva im hebkosť.

 

POUŽITIE:

Aplikujte malé množstvo šampónu na mokré vlasy, premasírujte a dôkladne opláchnite vodou. Vlasy mierne vyžmýkajte, aplikujte po celej ich dĺžke kondicionér, nechajte niekoľko minút pôsobiť a potom dôkladne opláchnite vodou.

 

Balenie: 220 g + 100 g
Súvisiace produkty

Produkty z rovnakej kategórie