1,50 bodov
image

Pleťová beauty-maska ​​"Čierny briliant"

Kód produktu: 54107 Skladom
€ 2,50

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 01.06.2023


Šetrné čistenie pleti bez stresu

 

Vaša pleť sa leskne? Máte rozšírené póry a čierne bodky sú vašimi častými hosťami? Tieto príznaky svedčia o tom, že máte mastný typ pleti. Má to svoje výhody aj zápory, ale hlavné, na čo by ste nemali nikdy zabúdať, je čistenie pleti. Je to pre vás alfa a omega. Mastná pleť ako žiadna iná vyžaduje pravidelné a šetrné čistenie. Pleťová beauty-maska ​​"Čierny briliant" vám pomôže docieliť expresné premeny. Vďaka aktívnym zložkám vo svojom zložení šetrne a pritom hĺbkovo čistí pleť.

 

Hlavnou čistiacou zložkou masky je drevené uhlie z bambusu. Dokáže "vytiahnuť" z pleti nečistoty a toxíny, v dôsledku čoho bude vaša tvár čistá a svieža. Hnedé uhlie má tiež exfoliačné účinky, odstraňuje odumreté časti pokožky, robí pleť mäkšou, hebkejšou a hladšou.

 

V kombinácii s ďalšími aktívnymi zložkami hnedé uhlie dodáva pleti prospešné látky a minerály, sťahuje póry, hydratuje, dodáva pleti pružný a svieži vzhľad.

 

POUŽITIE:

Nanášajte masku látkovou stranou na očistenú pleť tváre smerom zhora nadol a postupne odlepujte matnú fóliu. Za 15-20 minút masku odstráňte, tvár umyte vodou.

 

Množstvo: 1 ks
Produkty z rovnakej kategórie