2,30 bodov
Hubka na umývanie a masáž tváre fialová od 2,21€ - beauty, tiande, skvele, tiande foot phytogelslaviton gel, naplaste wutong, bylinkove vlozky | TianDe

Hubka na umývanie a masáž tváre fialová

Kód produktu: 980165/01 Skladom
3,40 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 19.07.2024


Moderná beauty pomôcka pre dokonale čistú pleť

 

Hubku na umývanie a masáž tváre si iste obľúbite! Len si predstavte: s jej pomocou budete môcť niekoľkonásobne zvýšiť účinnosť čistenia pleti! Presvedčíte sa o tom, že Váš obľúbený prípravok na čistenie pleti od TianDe môže byť ešte účinnejší. Čisté póry, hebká pleť a žiarivá farba tváre - vďaka módnej beauty pomôcke vyriešite hneď niekoľko úloh naraz.

 

Vďaka hĺbkovému čisteniu pleti od častíc prachu, zvyškov kozmetiky a kožného mazu vám táto hubka pomôže v boji s čiernymi bodkami. Šetrná masáž, ktorú zabezpečuje, sa dá porovnať s jemným peelingom, ktorý pomáha zlepšiť mikrocirkuláciu krvi. Výsledok: farba tváre sa zlepší, pleť bude hebká a hladká.

 

Na silikónovej hubke od TianDe je veľa mäkkých a na dotyk veľmi príjemných štetiniek. Skvele odstraňujú z pleti odumreté bunky a nepoškodzujú ju. Zároveň umožňujú skvele napeniť akýkoľvek prípravok na čistenie pleti. Na zadnej strane tejto huby je malá prísavka, vďaka ktorej ju môžete jednoducho pripevniť k zrkadlu v kúpeľni. Za túto prísavku sa hubka drží aj pri používaní.

 

Silikón, z ktorého je hubka vyrobená, je veľmi odolný a bude verne slúžiť aj pri pravidelnom používaní.

 

Kompaktná a mobilná hubka sa stane vaším verným spoločníkom na cestách - ani počas dovolenky by sa totiž nemalo zabúdať na starostlivosť o pleť. Spojte šetrnú masáž s jemným peelingom a bez námahy doprajte svojej pleti potrebnú starostlivosť.

 

POUŽITIE:

Naneste na tvár prípravok na čistenie pleti, premasírujte pleť pomocou hubky, vyhýbajte sa oblasti okolo očí. Zvyšky prípravku opláchnite vodou.

 

Množstvo: 1 ks

Produkty z rovnakej kategórie