6,60 bodov
Bylinná zmes s angelikou čínskou a tužobníkom pre ženy od 5,98€ - prispieva, podporuje, systému, tiande eu, tiande foot phytogelslaviton gel, naplaste wutong | TianDe

Bylinná zmes s angelikou čínskou a tužobníkom pre ženy

Kód produktu: 123913 Vypredané
9,20 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Dodenie kuriérom už 19.07.2024


Strážiť dostupnosť

Doplnok stravy


Angelika čínska- sa niekedy tiež nazýva "ženský ženšen". Prispieva k udržaniu normálnej činnosti ženského urogenitálneho systému, podporuje normálnu funkciu krvného systému (transport kyslíka), prispieva k normálnemu stavu kĺbov, podporuje imunitu a normálne funkcie kardiovaskulárneho systému, napomáha zvyšovať duševnú a fyzickú kondíciu.

Lopúch väčší - podporuje zdravie horných ciest dýchacích a odolnosť organizmu, napomáha k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi, napomáha tráveniu, prispieva k normálnej funkcii močových ciest, prispieva k normálnemu stavu kĺbov a pokožky.

Tužobník brestový - prirodzene obsahuje salicyláty. Prispieva k udržaniu zdravia kĺbov, podporuje normálne funkcie močových ciest - vylučovanie vody z organizmu, prispieva k prirodzenej obranyschopnosti.

Pamajorán obyčajný - podporuje normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému, normálnu činnosť pečene a žlčníka, imunitný systém a napomáha k pokojnejšiemu spánku.

Rumanček pravý - podporuje normálne funkcie dýchacieho ústrojenstva, normálny trávenie, normálny stav pokožky, imunitný systém a napomáha k celkovému upokojeniu.

Oman pravý - podporuje normálny trávenie a vylučovanie vody z organizmu.

Sladké drievko - podporuje imunitný systém, normálne trávenie, normálny stav kĺbov a pokožky, normálne funkcie dýchacieho systému, napomáha udržiavať zdravie močového systému a prispieva k duševnému pokoja.

Srdcovník obyčajný - napomáha udržiavať dobré pohodlie pred a počas menštruácie, podporuje normálnu funkciu nervového, kardiovaskulárneho a dýchacieho systému 


Upozornenie: nie je určené deťom. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby citlivé na salicyláty (túžobník). Nevhodné pri ochorení pečene a žlčníka, vysokom krvnom tlaku a obličkovej nedostatočnosti (sladké drievko). Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Ukladajte mimo dosahu detí. Doplnky stravy nie sú náhradou pestrej stravy.

Nežiaduce účinky: individuálna neznášanlivosť na zložky produktu.

Skladovanie: skladovať pri max. teplote do 25 ° С a relatívnej vlhkosti max. do 70%, mimo dosahu detí.

Zloženie v 1 vrecúšku (tj. V 2 g): angelika čínska (0,4 g / 20%), Koreň lopúcha väčšieho (0,3 g / 15%), Vňať túžobníka brestového (0,3 g / 15%), vňať pamajoránu obyčajného (0,3 g / 15%), Kvet rumančeka pravého (0,3 g / 15%), koreň omanu pravého (0,2 g / 10%), Podzemok a koreň sladkého drievka (0,1 g / 5%), Vňať srdcovníka obyčajného (0,1 g / 5%).

Krajina pôvodu: Rusko.

Distribútor pre Slovenskú republiku: ISTA CORPORATION, s.r.o., Pobrežná 370/4, Praha 8, 18600, Slovakia.

 

Použitie:

Príprava: 1 vrecúško (2 g) zalejte šálkou (200 ml) vriacej vody. Nechajte odstáť 10-15 min.

Odporúčané denné dávkovanie: denná dávka pre dospelého je 1 šálka 1x denne pri jedle.

Odporúčaná doba užívania: 3-4 týždne.

Netto váha 60 g

Balenie: 30 vreciek po 2 g

Súvisiace produkty

8,50 €
10 €
Skladom

Bylinná zmes „Prirodzená hybnosť“

Produkty z rovnakej kategórie