6,60 bodov
Bylinná zmes pre cievy s ďatelinou od 5,98€ - bylinného, tiande, príprave, tiande naplaste, tiande vlozky, tiandebeauty | TianDe

Bylinná zmes pre cievy s ďatelinou

Kód produktu: 123915 Vypredané
9,20 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Dodenie kuriérom už 17.07.2024


Strážiť dostupnosť

Zdravý srdcový rytmus


Byliny, ktoré sú súčasťou bylinného čaju, majú priaznivé účinky na kardiovaskulárny systém.


Rastliny pre bylinné čaje radu "Dary Shambhala" boli zozbierané na Altaji - v jednom z najčistejších miest na planéte. Z každého zrnká bylinného čaju TianDe je pri príprave získavané maximálne množstvo užitočných látok.


Cenné vlastnosti altajských bylín zachováva inovatívne spracovanie surovín: vie sa, že vitamíny sú zničené pri zahriatí nad 70 ° C. Pri výrobe bylinných čajov TianDe je toto vylúčené. Byliny sú spracovávané za zníženého tlaku a pri optimálnej teplote, čo zvyšuje stupeň extrakcie pri opakovanej príprave čaju (v porovnaní s bylinnými čajmi, ktoré neboli takto ošetrené).


Filtračné sáčky bylinného čaju sú uzavretý do trojvrstvového obalu, ktorý tvorí sáčok, krabička a fólie. To bezpečne uchováva vitamíny, makro a mikroprvky rastlín.

Upozornenie: Pred použitím sa odporúča konzultovať s lekárom. Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Nepoužívajte počas tehotenstva a laktácie. Nepoužívajte s liekmi. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte potravinové doplnky ako náhradu za konečnú a vyváženú výživu.

Uchovávajte mimo dosahu detí pri max. teplota do 25 ° C, pri relatívnej vlhkosti max. až 70%.
Zloženie: Plody hlohu (1200 mg), citrónová bylina (900 mg), ďatelinové kvety a bylina (900 mg), bylina Oregano (600 mg), listy Tussilago Farfara (600 mg), listy Orthosiphon Aristatus (600 mg), breza Listy (600 mg), listy rozmarínu (300 mg), kvety nechtíka (300 mg).Výrobca: Rusko
Dovozca: SIA „ASTI Group“, ulica 5 Zārdu, Riga, LV-1083, Lotyšsko


Použitie:

Príprava: 1 vrecko (2 g) zalejte šálkou (200 ml) vriacej vody. Nechajte odstáť 5-10 min.

Netto váha 60 g


Balenie: 30 vreciek po 2 g

Súvisiace produkty

8,50 €
10 €
Skladom

Bylinná zmes „Prirodzená hybnosť“

Produkty z rovnakej kategórie