1,50 bodov
image

Akcia-Tonic - výživový doplnok s čiernou ríbezľou a peľom

Kód produktu: 195457 Skladom
1,80 €
Pôvodná cena: 2,50 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 04.12.2023


Výživový doplnok s cukrom a sladidlom


Eleuterokok ostnitý prispieva k adaptogénnej aktivite, ku kognitívnej a duševnej výkonnosti, k prirodzenej obranyschopnosti a relaxácii.

Zloženie 1 sáčku (tj 8 g): fruktóza, čierne ríbezle plod extrakt - 632 mg, eleuterokok ostnitý extrakt - 560 mg, kvetový peľ extrakt - 480 mg, maltodextrín, šťava červenej repy v prášku, pektín (zahusťovadlo), antioxidant), xanthan (zahusťovadlo), oxid kremičitý (protispekavá látka), steviol-glykozidy (sladidlo).


Upozornenie: nie je určené deťom. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pri vysokom krvnom tlaku. Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku doplnku stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Možná neznášanlivosť k niektorému komponentu doplnku stravy. Doplnky stravy nie sú náhradou pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí.


Skladovanie: na suchom mieste pri teplote do 25 ° C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 75%.


Distribútor: ISTA CORPORATION, s.r.o., Pobrežná 370/4, 186 00 Praha 8, Česká republika


POUŽITIE:

1 sáčok (tj 8 g) starostlivo rozmiešajte v 150 - 170 ml teplej alebo studenej vody. Nápoj je pripravený na konzumáciu. Konzumujte v dopoludňajších hodinách. Odporúčané denné dávkovanie: 1 sáčok (tj 8 g) 1 – 2x denne.


Súvisiace produkty