45 bodov Doprava zdarma
Pás s bodovou turmalínovou vrstvou od 44,85€ - oblasti, bedrovej, použitie, tiande prihlasenie, tiande online office, tiande katalog | TianDe

Pás s bodovou turmalínovou vrstvou

Kód produktu: 30126 Skladom
69 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 26.07.2024


Pás s bodovou turmalínovou vrstvou
Voľnosť a pohodlie v každom pohybe!
Kód: 30126 , Množstvo: 1 ks


Pomáha znížiť lokálne napätie v oblasti bedrovej chrbtice, panvy a podbrušku. Prispieva k zlepšeniu krvného obehu, vyvoláva subjektívny pocit tepla v bedrovej oblasti. Vhodný pri športovej a inej fyzickej aktivite, rovnako ako pri dlhodobom sedení alebo státí a pre tých, ktorí vedú sedavý spôsob života.

Kontraindikácie: použitie pomôcky sa neodporúča v nasledujúcich prípadoch: pri zvýšenej telesnej teplote, pri onkologických ochoreniach, kŕčových žilách alebo poškodení kože v miestach, ktoré sú vystavené pôsobeniu pásu. Neodporúča sa osobám, ktoré majú v tele kovové implantáty.
POUŽITIE:

Na bedrá priložte vlhký obrúsok, na ktorý upevníte pás. Po 15-20 minútach začnete cítiť teplo. Doba nosenia sa stanovuje individuálne, ale nemala by presiahnuť 2 hodiny denne.

Pozor! V mieste použitia pásu môže dochádzať k vzniku začervenania a pocitu pálenia. To je normálna reakcia, ktorá vymizne po 3-4 hodinách po odstránení pásu.