image

Masážny olej na upchatý nos

Kód produktu: 30122 Vypredané
€ 20

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Dodenie kuriérom už 02.06.2023


Strážiť dostupnosť

Ľahký dych

Objem: 10 ml

Podľa tradičnej východnej medicíny je energia čchi - dýchaním samotného života, hoci to môže znieť metaforicky alebo poeticky. Čchi nie je menej reálna ako materiálne veci. Nemôžeme ju síce uchopiť, ale dá sa precítiť a môžeme sa naučiť ju ovládať. Správna cirkulácia energie čchi v organizme človeka je predpokladom zdravia a dlhovekosti.

Jednou zo základných ciest, po ktorých sa čchi dostáva do nášho organizmu, je voľné dýchaním nosom. Pokiaľ je nos upchatý, poškodzuje sa voľné prúdenie čchi. Východní mudrci predpokladali, že ak sa v organizme preruší cirkulácia energie, človek ochorie.

Masážny olej na upchatý nos vám pomôže vychutnať si každý nádych. Zmes esenciálnych olejov v zložení produktu umožní uvoľniť nos a prispeje k normálnemu dýchaniu.

POUŽITIE:

Nanášajte zmes esenciálnych olejov masážnymi pohybmi na špičku a krídla nosa 2-3krát denne. Vyvarujte sa kontaktu oleja s citlivou pokožkou pod nosom.


Hodnotenie zákazníkov:

Musím vynachváliť do nebies. Geniálny a vynikajúci esenciálny olejček na nádchy a prechladnutie. Keď pociťujem, že by mala začať nádcha, stačí mazať jednu kvapku na krídelká nosa a vôbec sa ro nerozbehne. Výborný je aj do difuzéra, krásne prevonia celú izbu. Veľmi odporúčam všetkým ho mať doma, najmä na chladné obdobie, keď sa vírusy šíria všade.
Súvisiace produkty

Produkty z rovnakej kategórie