7,70 bodov Novinka
Jemný ošetrujúci prebiotický gel od 8,52€ - starostlivosť, prirodzenú, delikátnu, tiande recenzie, tiande naplaste, tiande vlozky | TianDe

Jemný ošetrujúci prebiotický gel

Kód produktu: 67008 Skladom
13,10 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 17.07.2024


V harmónii s telom! Hygiena novej generácie

Prebiotický gél pre delikátnu starostlivosť je vytvorený špeciálne pre Vás, aby ste sa vždy cítili pohodlne a vyžarovali sebavedomie po celý deň.

Prírodné prebiotiká a postbiotiká obsiahnuté v géle pomáhajú udržiavať prirodzenú mikroflóru intímnych partií, znižujú podráždenie a suchosť. Zloženie prípravku, ktorý je z 85 % tvorený prírodnými zložkami, je obohatené o alantoín, ktorý je známy pre svoje upokojujúce účinky.


Intímne partie majú vlastnú mikroflóru, v ktorej hrajú dôležitú úlohu laktobaktérie produkujúce kyselinu mliečnu, ktorá udržuje prirodzenú hladinu pH a prirodzenú ochrannú bariéru (zdravá mikroflóra je absolútne nevhodná pre osídlenie patogénnymi baktériami).


Prebiotický gél pre delikátnu starostlivosť z radu FreshClick je prípravok pre osobnú hygienu novej generácie s prírodnými prebiotikami a postbiotikami.

Starostlivosť o ženské zdravie a budovanie sebadôvery začína už v útlom veku... a osobnou hygienou. Ženské partie sú najcitlivejšou časťou ženského tela, a preto vyžadujú rovnako citlivú starostlivosť.POUŽITIE:

Zloženie
Allantoin

Zvlhčuje a zjemňuje sliznice, zabraňuje podráždeniu. V prípade výskytu zaparenín alebo iných poškodení sliznice allantoin pôsobí hojivo.

Súvisiace produkty

Produkty z rovnakej kategórie