5 bodov
Zubná kefka ProDental od 4,49€ - štetiny, štetinky, nielen, recenzia, vlozky, kozmetika | TianDe

Zubná kefka "ProDental"

Kód produktu: 980148 Skladom
6,90 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 26.07.2024


napíšte želanú farbu do poznámky, prosím...:-)

01 ružová, 02 modrá, 03 zelená, 04 oranžová


Unikátne štetinky čistia nielen zuby, ale aj ďasná

 

Zaisťuje šetrné čistenie nielen zubov, ale aj ďasien, na ktorých sa hromadí až 90% ústnych baktérií. Unikátne štetinky kefky prenikajú do ťažko prístupných miest, vrátane medzizubných priestorov a parodontálnych vreciek. Hlavu kefky JE možné sňať a transformovať tak, aby sa zmenil uhol sklonu pre jednoduché čistenie spodnej časti vzdialených zubov. Ergonomický tvar kefky umožňuje pohodlné používanie, správnu a bezpečnú fixáciu v ruke.

V starostlivosti o ústnu dutinu je zubná kefka dôležitejšia ako pasta. Zubári z celého sveta kladú dôraz na správny výber zubných kefiek (materiál, tvar, tvrdosť štetiny).
Tvrdé štetiny môžu poraniť ďasná, čo môže byť aj dôsledok vzniku paradentózy. Takisto tvrdé štetiny spôsobujú poškodenie zubnej skloviny, čo vedie k vzniku zubného kazu.
                                   
90% baktérií v ústnej dutine sa nehromadia na zuboch ale na jazyku a ďasnách. Zubná kefka "ProDental" čistí kompletne zuby, ďasná aj jazyk a nepoškodzuje ich.
Štetinky kefky sú vyrobené z inovačného plastického polymérového materiálu, ktorý je patentovaný pod názvom NEJLON 611 a má certifikát Departementu SSA FDA. Tento Departament vydáva certifikáty na potraviny, medicínske prípravky. Je veľmi prestížny a je ťažké ho získať.
Štetinky majú frézovaný kužeľovitý tvar, preto ľahko prenikajú do medzizubných priestorov a ďasnových vreciek. Kefka dôkladne čistí zuby aj medzizubné priestoryleští zubnú sklovinu.
                                   
Zubná kefka "ProDental" je kefka-transformátor. Jej hlavicu je možné zložiť a upraviť zmenou uhla náklonu pre pohodlnejšie čistenie spodnej časti zadných zubov. Hlavicu taktiež možno vyvariť.
 
V porovnaní s inými štetinkami Zubná kefka "ProDental":
  • rýchlo vysychá, čo zabraňuje množeniu baktérií
  • vnútri štetinky nemajú žiadny kanál, kde by sa mohli množiť mikroorganizmy
  • doba použitia kefky je až 3-4 mesiace

 

Použitie:

Zubná kefka by mal byť nahradená, keď dôjde k deformácii štetín. Životnosť zubnej kefky by nemala presiahnuť 2-3 mesiace.

 

Množstvo: 1 ks

Produkty z rovnakej kategórie