30 bodov
image

Geroproline

Kód produktu: 135449 Skladom
45 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 05.10.2023


Ginkgo biloba prispieva k normálnej mikrocirkulácii krvného obehu ak normálnym kognitívnym funkciám. Vitamín K prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi.

Vráťte čas späť. Vysporiadajte sa so svojim vekom!

Výživový doplnok - nie je liek

„Geroproline“ je určený pre tých, ktorí chcú byť mladí, zdraví , krásni a energickí v každom veku! 

Prečo Geroproline používať? 

Ginko biloba , ktorá je v zložení „Geroproline“ , prispieva k normálnej mikrocirkulácii krvného obehu ak normálnym kognitívnym funkciám . Vitamín K prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi.

Čo Geroproline dokáže?

  • udržuje elasticitu tepien a krvných ciev (vrátane tých v orgánoch zraku)
  • znižuje zápalové procesy v tele
  • zlepšuje pamäť , duševnú výkonnosť a mozgovú aktivitu
  • ochráni pred lámavosťou kostí ( osteoporózou )
  • zvyšuje odolnosť voči stresu
  • chráni organizmus pred predčasným starnutím a predlžuje mladosť
  • znižuje riziko vzniku ochorení typických pre seniorov

Komplex neobsahuje GMO.

Utiecť pred vekom? Radšej sa s ním vysporiadajte! 

Ako komplex užívať?

Dospelí užívajú 1 kapsulu denne s jedlom. Odporúčaná doba užívania je 30 dní. Po dvojtýždňovej prestávke je možné opakovať. Pred použitím sa odporúča poradiť sa s lekárom.  

Aké sú kontraindikácie?

Geroproline je nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku doplnku stravy.


Zloženie: Citronan horečnatý (horčík), extrakt z listu Ginkgo biloba 24/6, rutín (z kvetu Sophora japonica), resveratrol (zo šupiek plodu Vitis vinifera), maltodextrín, kyselina alfa-lipoová, L-cysteín, oxid horečnatý ( protispekavá látka), vitamín K2 (menachinón-7), mikrokryštalická celulóza (nosič), kandelilový vosk (leštiaca látka), želatína (obal kapsule), oxid titaničitý (farbivo).

Zloženie:


Aktívne zložky:

Horčík

Horčík

Horčík je prirodzený regulátor cievneho tonusu, pôsobí proti tvorbe aterosklerotických plátov, prispieva k normalizácii zrážanlivosti krvi, čo vedie k zväčšeniu priesvitu ciev. Nedostatok horčíka urýchľuje proces starnutia.

 

Sophora japonská

Sophora japonská

Extrakt zo Sophora japonica je zdrojom kvercetínu, ktorý pomáha znižovať hladinu cholesterolu a chrániť tepny pred plakom, zabraňuje rozvoju kardiovaskulárnych ochorení a neurodegeneratívnym zmenám. Quercetin zohráva dôležitú úlohu v boji proti zápalu. 

Resveratrol

Resveratrol

Resveratrol je látka, ktorá sa nachádza v šupke tmavého hrozna. Pri požití resveratrol aktívne blokuje reakcie voľných radikálov , spomaľuje proces starnutia, zabraňuje predčasnému vyblednutiu, stimuluje rast kolagénových vlákien, zlepšuje pamäť, zrakovú ostrosť a zvyšuje odolnosť organizmu voči stresu. 

Kyselina lipoová

Kyselina lipoová

Kyselina lipoová je ochrancom buniek a regulátorom chuti do jedla. Je to silný antioxidant, ktorý pomáha naštartovať proces spaľovania tukov, reguluje hladinu cukru v krvi a spomaľuje starnutie pokožky. Pôsobí priaznivo na metabolizmus sacharidov a tukov v tele. Najmä kyselina lipoová podporuje rýc

Súvisiace produkty

Produkty z rovnakej kategórie