Omladzujúca energetická emulzia

  • Body: 10,7
  • Kód produktu: 12805
  • Vypredané

Obnovenie vitality buniek!


Intenzívne hydratuje pokožku a obnovuje jej pevnosť a pružnosť. Podporuje obnovu pleti, vyrovnáva jej farbu a mikroreliéf tváre. Chráni pleť pred škodlivými vplyvmi životného prostredia.

 

Odporúča sa používať od 35 rokov.

 

Aktívne zložky:

Kyselina hyalurónová – výborne hydratuje pokožku, na povrchu pleti vytvára ochranný film, ktorý zabraňuje odparovaniu vlhkosti, zabraňuje dehydratácii hlbších vrstiev pleti. Má liftingový efekt, zvyšuje kožné turgor.

Riasy - extrakt z rias obsahuje veľké množstvo živín, efektívne podporuje hydratáciu pokožky, zlepšuje tonus pleti a elasticitu, zvláčňuje pokožku.

Portulaka zeleninová - extrakt z nej uvoľňuje tvárové svaly, neutralizuje ich nadmerné sťahovanie, stimuluje regeneračné procesy.

Lotos - lotosový extrakt chráni kožné bunky pred negatívnym pôsobením vonkajších faktorov, prispieva k obnovení rovnomernej farby pleti.

Jojoba - jojobový olej kompenzuje nedostatek živín v pokožke, vyhladzuje vrásky. Jojobový olej sa používa v kozmetike ako rastlinná náhradka vorvaňoviny – cenného živočíšneho vosku, ktorý sa získava z hlavy vorvaňa.

Hrachové proteíny - hydrolyzované proteíny hrachu vyhladzujú jemné vrásky, zvyšujú pružnosť a elasticitu pokožky, zjemňujú pokožku.

 

Použitie: Aplikujte ráno a/alebo večer na čistú pleť tváre a krku pod krém.

 

Balenie: 45 ml

Zloženie
Hrachové proteíny


Jojoba


Kyselina hyalurónová


Lotos


Portulaka zeleninová


Riasy


Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie