Multifunkčný krém na tvár so slimačím mucínom

  • Body: 25
  • Kód produktu: 14601
  • Skladom

Mladosť na dlllllhú dobu!

 

Podporuje obnovu buniek epidermy, vyhladzuje štruktúru pokožky, redukuje vrásky, spomaľuje proces starnutia pokožky. Chráni proti poškodeniu a podráždeniu. Základom krému je slimačí mucín (sekrét slimákov), ktorý obsahuje obrovské množstvo cenných kozmetických zložiek: kolagén, elastín, vitamíny A, C, E, kyselinu hyalurónovú a iné.

 

Vhodné pre všetky typy pleti a vekové kategórie.

 

Aktívne zložky:

Aloe - extrakt aloe upokojuje, zjemňuje a hydratuje pokožku, stimuluje jej regeneráciu, zlepšuje pružnosť, vyhladzuje jemné vrásky.

Hyaluronát sodný - intenzívne zvlhčuje pokožku, zvyšuje turgor, vyhladzuje pokožku. Vyhladzuje jemné vrásky, zlepšuje mäkkosť a pružnosť pokožky.

Bambucké maslo - vyživuje pokožku vitamínmi A, E a F. Vitamíny A a E pomáhajú udržať pleť mladú, bránia vzniku predčasných vrások a mimických liniek, majú fotoprotektívny účinok proti UV žiareniu.

Jojoba - jojobový olej kompenzuje nedostatek živín v pokožke, vyhladzuje vrásky. Jojobový olej sa používa v kozmetike ako rastlinná náhradka vorvaňoviny – cenného živočíšneho vosku, ktorý sa získava z hlavy vorvaňa.

Slimačí mucín - obsahuje veľké množstvo cenných kozmetických prvkov, napomáha regenerácii, vyhladzuje a zmäkčuje pokožku.

 

Použitie:

Starostlivými krúživými pohybmi aplikujte krém na vopred očistenú pleť tváre a krku s výnimkou očného okolia. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov používajte ráno a večer.

 

Balenie: 5 x 10 ml

Zloženie
Aloe vera


Bambucké maslo


Hyaluronát sodný


Jojoba


Slimačí mucín


Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie