Meter s indexom telesnej hmotnosti

  • Body: 3
  • Kód produktu: 90176
  • Skladom

Zmerajte svoje zdravie na centimetre

 

Meter s indexom telesnej hmotnosti od TianDe je celým diagnostickým centrom vo vašej kabelke či priehradke stola. Je to jednoduchý, mobilný, štýlový a kompaktný pomocník, ktorý vám umožní mať svoje miery pod kontrolou.

 

Meter od TianDe vám pomôže:

- jednoducho zmerať obvod pása (jasný ukazovateľ, ktorý môže upozorniť na zdravotné problémy);

- rýchlo zmerať index telesnej hmotnosti (BMI, dietológmi uznávaný parameter pre stanovenie ideálnej váhy). Všetko, čo potrebujete, je zvoliť na škále vašu výšku a váhu a meter zobrazí vaše BMI;

- mať prehľad o svojom úspechu na ceste k dokonalej postave.

 

Na metre sú rozložené praktické nápovedy. Je rozdelený na zóny: zelená - váš pás je v norme, oranžová - venujte sa svojmu pásu skôr, než bude neskoro, červená - aktívne sa začnite venovať svojmu zdraviu.

 

Meter je obojstranný pre meranie obvodu pása u mužov a žien. Pohodlná fixácia umožní zafixovať meter tak, aby došlo k maximálne presnému meraniu obvodu. Pre zrolovanie metra postačí stlačiť gombík.

 

Použitie:

Na zelenej škále (otočný kruh) vyberte vašu výšku. Na bielej škále (telo metra) vyberte svoju váhu. Otáčaním zeleným kruhom spojte tieto dva ukazovatele. V poli BMI vám ukazovateľ zobrazí váš index telesnej hmotnosti.

 

Balenie: 1 ks

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie