Liftingová modelovacia V - line maska na bradu

  • Body: 12
  • Kód produktu: 56504
  • Skladom

Kozmetický lifting kontúr tváre.


Kontúry tváre a brady povädli? Tento problém sa stáva čoraz aktuálnejšou a jeho hlavnou príčinou už nie sú vek a nadváha, ale zlé držanie tela a časté používanie smartfónu so sklonenou hlavou.

 

Je potrebné prijať nové opatrenia.

 

Liftingová modelovacie V-line maska ​​na bradu z radu kórejských výrobkov Choahae * pôsobí hneď v dvoch smeroch.

 

Vďaka svojmu špecifickému priliehavému tvaru maska:

- pomáha vypestovať správny návyk netlačiť bradu ku krku

- vypína, modeluje líniu brady

- pomáha zbaviť sa dvojitej brady

- pri pevnej fixácii zaisťuje termoefekt, ktorý zvyšuje účinok aktívnych zložiek

 

Vďaka aktívnym zložkám, medzi ktoré patria peptid - svalový relaxant, šťava z aloe vera, kofeín, kyselina hyalurónová, kolagén a adenozín:

- vyživuje pleť a pomáha rýchlo obnoviť kolagénový skelet

- zvyšuje pevnosť a pružnosť pokožky

 

* Сhoahae - v preklade z kórejčiny znamená "Páčiš sa mi". Prečo práve tento názov? Porozumiete, až po použití produktov tejto rady uvidíte svoj odraz v zrkadle.

 

Použitie:

Odstráňte ochrannú fóliu, natiahnite a rozprestrite masku na očistenú pokožku tváre až k línii brady a pripevnite za uši pomocou bočných výrezov. Nechajte pôsobiť 1-2 hodiny. Nepríjemný pocit za ušami znamená, že maska ​​nie je dostatočne roztiahnutá. V takom prípade masku zložte a dodatočne natiahnite. Maska je určená na jednorazové použitie. Spotrebujte ihneď po otvorení.


Balenie: 1 ks

Zloženie
Aloe vera

Šťava z listov aloe vera obsahuje veľké množstvo prospešných látok, efektívne hydratuje, ukľudňuje a hojí pokožku, stimuluje jej obnovu.

Kolagén

Hydrolyzovaný kolagén stimuluje obnovu kolagenových vláken epidermis, zlepšuje hustotu, pružnosť a turgor pokožky, vytvára na nej ochranný film, ktorý chráni pred stratou vlhkosti.

Kyselina hyalurónová

Výborne hydratuje pokožku, na povrchu pleti vytvára ochranný film, ktorý zabraňuje odparovaniu vlhkosti, zabraňuje dehydratácii hlbších vrstiev pleti. Má liftingový efekt, zvyšuje kožné turgor.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie