Komplexný krém na ruky a nohy "Lúčne byliny"

  • Body: 1
  • Kód produktu: 44412
  • Skladom

Maximum úžitku v mini balení!

 

Vďaka bohatému obsahu aktívnych látok poskytuje krém rady Altai Sacral všestrannú starostlivosť o pokožku rúk a nôh. Hydratuje, zjemňuje, tonizuje, napomáha udržať mladistvý vzhľad a pôvab pokožky, chráni ju pred baktériami a negatívnymi faktormi okolitého prostredia.

 

Zloženie krému obsahuje prírodné oleje a výťažky z rastlín z Altaja - jednej z ekologicky najčistejších lokalít planéty. Neobsahuje parabény a farbivá.

 

Krém obsahuje aj močovinu, ktorá je súčasťou prirodzeného hydratačného faktoru pokožky a jej predchodcom je aminokyselina arginín. Vďaka tomu je zaistený dlhotrvajúci účinok krému na pokožku. Zároveň sa na povrchu kože vytvára "vodný vankúšik pre väčšie bezpečie".

 

Príjemným prekvapením je vôňa krému, ktorá pripomína úchvatnú vôňu horských lúk Altaja za horúceho letného poludnia. Mnohohlasý chór rôznych bylín, medzi ktorými hrajú prím nasladle trpké tóny vône paliny, nás prenesie do atmosféry pohody a harmónie.

 

Úsporné balenie v malých plochých obaloch umožňuje získať produkt vysokej kvality za prijateľnú cenu. Pri každodennom používaní vystačí balenie približne na mesiac.

 

Použitie: Naneste krém na čistú pokožku nôh alebo rúk.

 

Balenie: 30 g

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie