Koktejlový shaker

  • Body: 4
  • Kód produktu: 90167
  • Vypredané

Dostupné možnosti

Doplnok pre zdravý životný štýl

 

Dnes je zdravý životný štýl nielen zvykom, ale aj vedomou snahou starať o seba, zdravo sa stravovať a udržiavať svoje telo v kondícii, aby sme žili dlho a šťastne.

 

Spoločnosť TianDe ponúka Shaker z rady Active Life, ktorý je vhodný pre jednoduchú a komfortnú prípravu obľúbených športových nápojov.

 

Shaker od TianDe je pohodlný a praktický doplnok, ktorý vám uľahčí režim zdravého stravovania.

 

Jeho použitie je jednoduché, shaker je 100% mobilný.

 

Vezmite si shaker s nápojom na športový tréning alebo beh, použite ho na cestách alebo v kancelárii. Je veľmi jednoduché ho používať v prírode alebo na chalupe, kde nemáte podmienky na prípravu nápojov za pomoci mixérov a blenderov.

 

Vnútri shakera sa nachádza špeciálna sieťka v tvare špirály z nerezovej ocele. Pokladá sa na dno pred miešaním, aby roztavila a dobre premiešala obsah nádoby. Pri miešaní a následnej manipulácii sa váš koktejl nikam nevyleje: shaker má spoľahlivý uzatvárateľný vršok.

 

Shaker od TianDe je vyrobený z bezpečného potravinárskeho plastu (PP), z ktorého sú vyrábané detské fľaštičky na kŕmenie. Na stene tohto doplnku je umiestnená praktická odmerka, ktorá vám umožní jednoducho dávkovať ingrediencie v gramoch a mililitroch. Shaker je vhodný pre prípravu horúcich a studených nápojov.

 

So shakerom TianDe ušetríte čas a sily, ktoré môžete venovať starostlivosti o seba či svojej práci.

 

Objem: 400 ml

 

Množstvo: 1 ks

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie