Jemný šampón Sport Style

  • Body: 2,2
  • Kód produktu:
  • Vypredané

Šport sa stal neoddeliteľnou súčasťou života mnohých ľudí.


V dnešnej dobe je módne byť fit. Vyšportované telo je jedným z ukazovateľov úspechu, silnej vôle a odhodlania. V TianDe sme vždy trendy, a preto sme vyvinuli sériu produktov Sport Style, v rámci už obľúbenej rady výrobkov pre starostlivosť o telo a vlasy My Family Care... špeciálne pre tých, ktorí si tykajú so športom. Pre rodiny, ktorých FAMILY LOOK je športový. Pridajte k svojmu športovému programu produkty starostlivosti o pleť s energickou vôňou citrusov a zmeňte tak bežné cvičenie na slávnosť!


Snáď všetci odhodlaní fanúšikovia športu, najmä ženy, poznajú znepokojivé sprievodné javy, ako sú krehké a zamotané vlasy, ktoré sa nijako nechcú podvoliť tvaru účesu. Vlasy musíte umyť po každom tréningu, čo ich ešte viac vysušuje.


Jemný šampón Sport Style je ideálny pre tých, ktorí pravidelne športujú. Rýchlo dá do poriadku vlasy po halovom tréningu i bazéne. Po umytí vlasov šampónom Sport Style vaše vlasy získajú lesk a hladkosť. Vytvoriť z nich upravený účes bude omnoho jednoduchšie.

Šampon obsahuje vitamínový komplex E + B5, ktorý pomáha regenerovať vlasy. Stačí ho veľmi malé množstvo a jeho priaznivá cena vás príjemne prekvapí.


Použitie: Naneste na vlhké vlasy, premasírujte a zmyte.

 

Aktívne zložky:

Vitamín E - silný antioxidant, ktorý chráni pred oxidáciou a poškodením lipida pokožky a vlasov, pomáha zachovávať ich ochrannú bariéru. Zaisťuje včasné dodanie kyslíku vlasovým cibuľkám a stimuluje ich výživu. Tým zlepšuje kvalitu a vzhľad vlasov.

Panthenol - nenahraditeľný prípravok pre výživu a rast vlasov: zahusťuje a posilňuje vlasy, ktoré sú potom poddajnejšie, odstraňuje statickú elektrinu, dodáva vlasom pružnosť a pevnosť.

Zloženie
Panthenol

Nenahraditeľný prípravok pre výživu a rast vlasov: zahusťuje a posilňuje vlasy, ktoré sú potom poddajnejšie, odstraňuje statickú elektrinu, dodáva vlasom pružnosť a pevnosť.

Vitamín E

Silný antioxidant, ktorý chráni pred oxidáciou a poškodením lipida pokožky a vlasov, pomáha zachovávať ich ochrannú bariéru. Zaisťuje včasné dodanie kyslíku vlasovým cibuľkám a stimuluje ich výživu. Tým zlepšuje kvalitu a vzhľad vlasov.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie