Jemný ošetrujúci prebiotický gél

  • Body: 7,5
  • Kód produktu: 67008
  • Skladom

V harmónii s telom! Hygiena novej generácie

Prebiotický gél pre delikátnu starostlivosť je vytvorený špeciálne pre Vás, aby ste sa vždy cítili pohodlne a vyžarovali sebavedomie po celý deň.

Prírodné prebiotiká a postbiotiká obsiahnuté v géle pomáhajú udržiavať prirodzenú mikroflóru intímnych partií, znižujú podráždenie a suchosť. Zloženie prípravku, ktorý je z 85 % tvorený prírodnými zložkami, je obohatené o alantoín, ktorý je známy pre svoje upokojujúce účinky.


Intímne partie majú vlastnú mikroflóru, v ktorej hrajú dôležitú úlohu laktobaktérie produkujúce kyselinu mliečnu, ktorá udržuje prirodzenú hladinu pH a prirodzenú ochrannú bariéru (zdravá mikroflóra je absolútne nevhodná pre osídlenie patogénnymi baktériami).


Prebiotický gél pre delikátnu starostlivosť z radu FreshClick je prípravok pre osobnú hygienu novej generácie s prírodnými prebiotikami a postbiotikami.

Starostlivosť o ženské zdravie a budovanie sebadôvery začína už v útlom veku... a osobnou hygienou. Ženské partie sú najcitlivejšou časťou ženského tela, a preto vyžadujú rovnako citlivú starostlivosť.POUŽITIE:

<

Zloženie
Allantoin

Zvlhčuje a zjemňuje sliznice, zabraňuje podráždeniu. V prípade výskytu zaparenín alebo iných poškodení sliznice allantoin pôsobí hojivo.


Kyselina mliečna

Je pre našu pokožku naprosto fyziologická, pretože je prítomná v rohovej vrstve epidermis a je jedným z komponentov prirodzeného hydratačného faktoru (NMF). Hydratuje a zmäkčuje rohovú vrstvu epidermis, udržuje optimálnu úroveň pH.

Prebiutikum BIOLIN

Účinné prebiotikum, ktoré obsahuje inulin a oligosacharid alfa- glukan. Ten podporuje rovnováhu mikroflóry v sliznici, posilňuje ochranné vlastnosti.


Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie