Ochranný krém Tekuté rukavice

  • Body: 3
  • Kód produktu: 40801
  • Skladom

Neviditeľná ochrana vašich rúk: na doma aj na chalupu


Práce na záhrade, pri rekonštrukcii aj upratovaní - ide to vôbec spojiť s krásnymi rukami? Jednoznačne áno! Chráňte ich špeciálnymi "tekutými rukavicami".


Ochranný krém Tekuté rukavice sa rýchlo vstrebáva, vytvára na rukách ľahký ochranný film, nesťahuje a nedráždi pokožku. Za niekoľko minút ho nebudete cítiť.


Krém na ruky Tekuté rukavice:

- chráni pokožku pred negatívnymi vplyvmi znečistenia (napríklad suchou pôdou) a pritom vás nezbavuje možnosti vychutnať si pocit dotyku prírody

- zjednodušuje následný proces čistenia pokožky od nečistôt

- má zjemňujúce účinky, predchádza dehydratácii pokožky

- redukuje zvýšené potenie dlaní (je možné ho použiť pod ochranné rukavice)


Krém sa ľahko zmýva obyčajnou vodou.


POUŽITIE:

Naneste krém na čistú, suchú pokožku rúk pred začiatkom prác a po každom ich umytí.

Zloženie
Aloe vera Extrakt aloe upokojuje, zmäkčuje a hydratuje pokožku, stimuluje jej regeneráciu, zlepšuje pružnosť, vyhladzuje jemné vrásky.
Celulózová guma

Je sacharid s vysokou molekulovou hmotnosťou. Získava sa pri spracovaní bavlny. Celulózová guma vytvára na povrchu pokožky tenký film a má aj vynikajúce zmäkčujúce vlastnosti.

Dioktylsulfosukcinát sodný

Prírodná aniónová povrchovo aktívna látka s vynikajúcimi čistiacimi vlastnosťami.

Kokamid DEA

Neiónová povrchovo aktívna látka, ktorej molekuly napomáhajú silnejšiemu zachytávaniu nečistôt pri umývaní. Získava sa z mastných kyselín kokosového oleja, vďaka ktorým sa táto povrchovo aktívna látka navyše stará o pokožku. Funguje dobre aj v tvrdej vode.

Kukuričný škrob

Prírodný absorbent, ktorý chráni pokožku a zabraňuje zachytávaniu nečistôt. Kukuričný škrob zlepšuje vstrebávanie krému, zmäkčuje pokožku, obnovuje jej ochrannú bariéru.

Lauryl Glukozid

Prírodná povrchovo aktívna látka, ktorá sa vyrába z cukru a kokosového oleja. Účinne odstraňuje nečistoty, má zmäkčujúce vlastnosti

Panthenol Urýchľuje proces obnovy pokožky, vyhladzuje jemné vrásky, zlepšuje mäkkosť a pružnosť pokožky, vracia jej zdravú farbu.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie