Bieliaca zubná fytopasta s dreveným uhlím a bylinami z tajgy 45910

  • Body: 6
  • Kód produktu: 45910
  • Skladom

Bieliaca zubná fytopasta s dreveným uhlím a bylinami z tajgy 45910


Usmievajte sa častejšie, usmievajte sa od ucha k uchu, pretože pre to máte toľko dôvodov! Jedným z nich je váš snehovo biely úsmev. Ak tomu tak nie je, napravte situáciu pomocou bieliacej zubnej fytopasty z rady Dr. Taiga.

Bieliaca zubná fytopasta s dreveným uhlím a bylinami z tajgy má sýtu čiernu farbu a jej pravidelné používanie pomôže obnoviť prirodzený odtieň zubov.

Fytopasta:
- pomáha obnoviť prirodzenú belosť zubov
- kvalitne odstraňuje zubný plak od tabaku, čaju a kávy
- udržuje svieži dych
- je vhodná pre citlivé ďasná

Zubná pasta neobsahuje fluór. Vďaka obsahu jemných abrazív a prášku z dreveného uhlia pôsobí fytopasta na sklovinu veľmi jemne a je vhodná pre každodenné použitie. Zmes bylín z tajgy posilňuje a upokojuje ďasná, zlepšuje ich stav pri problémoch parodontu, pomáha predchádzať zubnému kazu a zanecháva svieži dych. Obsahuje koloidné striebro čím zabraňuje množeniu baktérií.

Zloženie
Bergénia


Výťažok z bergénie sa oddávna používa vďaka protizápalovým, hojivým a antibakteriálnym účinkom.Drevené uhlie


Vracia zubom ich prirodzenú belosť. Častice dreveného uhlia jemne čistia zubnú sklovinu bez poškodenia. Plak odstránený mechanickým trením je absorbovaný čistiacimi časticami uhlia.


Jalovec sibírsky


Extrakt zo sibírskeho jalovca borievky je prírodný "sterilizátor", má silné antiseptické vlastnosti a dodáva dychu príjemnú vôňu.


Koloidné striebro


Prírodné antibiotikum, ktoré zabraňuje rastu vírusov, baktérií a húb, účinné proti 650 škodlivým mikroorganizmom.


Šalvia


Je veľmi preslávená vďaka svojim prirodzeným antibakteriálnym  a  dezinfekčným  vlastnostiam. Zabraňuje množeniu potenciálne škodlivých mikróbov, zabraňuje opuchom slizníc a podporuje mikrocirkuláciu v tkanivách. Aktívnymi zložkami  posilňuje ďasná  a pôsobí preventívne proti zápalom.


Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie