Krém na tvár so sklonom k ​​hyperpigmentáciu, SPF 50+

  • Body: 18
  • Kód produktu: 10260
  • Skladom

Krém na tvár so sklonom k ​​hyperpigmentáciu, SPF 50+, 50ml

Ultrafialovému žiareniu je jedno, kde sa práve nachádzate - či ste pri mori alebo pobehujete po meste. A tiež je mu jedno, aké je ročné obdobie. Ultrafialové lúče dostihnú všetkých a všade.

Ako si vybrať spoľahlivú ochranu? S akým ošetrujúcim krémom ju kombinovať? A čo make-up? Krém na tvár so sklonom k hyperpigmentáciu, SPF 50+ uľahčí život všetkým. Ide o multifunkčný prípravok pre každodennú starostlivosť, ktorý kombinuje kvality zosvetľujúceho, hydratačného a ochranného krému.


Кrém na tvár so sklonom k hyperpigmentáciu, to je:

- ochrana s modernými ochrannými filtrami proti žiareniu typu A (UVA) a typu B (UVB) a proti ďalším agresívnym faktorom vonkajšieho prostredia

- vyrovnanie - alfa arbutín a výťažok z berhavie obsiahnutý v prípravku reguluje syntézu melanínu a znižuje prejavy pigmentových škvŕn

- starostlivosť a hydratácia - komplex Aquasil, vitamín E a ďalšie účinné hydratačné zložky

- základ pod make-up - vďaka hydratačným a vyrovnávacím účinkom ideálne pripraví pleť pre nanášanie mejkapu


Krém pleť dostatočne hydratuje, pritom ale nezanecháva mastnú alebo bielu vrstvu, ktoré sú typické pre opaľovacie pleťové krémy.


Zloženie
Alfa-arbutyn Zosvetľujúca zložka rastlinného pôvodu. Blokuje nadbytočnú syntézu melanínu, napomáha zosvetleniu stareckých (pigmentových) škvŕn a ďalších typov hyperpigmentácie.
Berhavia rozložitá


Výťažok z koreňa berhavie rozložitej napomáha zlepšeniu a vyrovnaniu tónu pleti, reguluje syntézu melanínu, odstraňuje viditeľné pigmentové škvrny a predchádza ich vzniku.


Kokosový olej Vyživuje, zmäkčuje a hydratuje pokožku, vytvára ochranný film a podporuje optimálnu hladinu hydratácie v suchej, šupinatej, zrohovatenej a vädnúcej pokožke tváre.
UV filtre


Ochranný komplex s UV filtrami vám umožňuje schovať pleť ako za štít a chrániť ju tak pred lúčmi typu A (UVA) a typu B (UVB). Chráni pleť pred predčasným starnutím, začervenaním a spálením spôsobenými UV lúčmi.


Vitamín E Vitamín Е vyživuje, regeneruje, spomaľuje proces starnutia, neutralizuje voľné radikály.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie